Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy istnieje jakiś exphack do 4Story PL?


piklop122

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Exp bot istnieje, ale nie wiem czy jest zaaktualizowany pod najnowszego patcha. Nazywa sie on HYSTERIA BOT. Wpisz w google to, wejdz w fraze z elitep*****. Tam masz wszystko opisane.

Opublikowano

Wcześniej bym się zgodził , lecz teraz 4Story zeszło na psy. : >

Global tak, ale prywatne serwery trzymają poziom.

 

Exp bot istnieje, ale nie wiem czy jest zaaktualizowany pod najnowszego patcha. Nazywa sie on HYSTERIA BOT. Wpisz w google to, wejdz w fraze z elitep*****. Tam masz wszystko opisane.

Teraz i tak wyexpienie postaci to chwila, bo tylko na td chodzisz, a nie jak kiedyś misje itp. Teraz masz wszystkie skille na start to w chwilę całe spoty łucznikiem powybijasz. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Global tak, ale prywatne serwery trzymają poziom.

 

Teraz i tak wyexpienie postaci to chwila, bo tylko na td chodzisz, a nie jak kiedyś misje itp. Teraz masz wszystkie skille na start to w chwilę całe spoty łucznikiem powybijasz. 

Mylisz sie sloneczko. Exp na PL wydaje sie teraz taki latwy, ato nie prawda ;) Do 40 idzie szybko exp, potem wolno idzie ;) Okolo godzinka z 40 na 50 lvl. Lepiej zeby za Ciebie bot expil, niz T

Opublikowano

Mylisz sie sloneczko. Exp na PL wydaje sie teraz taki latwy, ato nie prawda ;) Do 40 idzie szybko exp, potem wolno idzie ;) Okolo godzinka z 40 na 50 lvl. Lepiej zeby za Ciebie bot expil, niz T

Kiedyś byłeś koxem jak miałeś ten 80 lvl a teraz mój kumpel z kolegą siebie ciągle mentorują i pełno kont na duże lvl wbili dla skrzyneczek i to sami bez wspomagaczy typu bot  w dość krótkim czasie. Nie ma co porównywać starych czasów 4s do tych teraz ;/

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

To przez to ze 4story poszlo za bardzo w strone pay to win ;)

I tak naprawde 4story nie dba juz o starych graczy :C

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

Opublikowano

To przez to ze 4story poszlo za bardzo w strone pay to win ;)

I tak naprawde 4story nie dba juz o starych graczy :C

Bo lepsi są gracze nowi, którzy wydają kasę, bo zazwyczaj są to dzieciaki, którzy mają bogatych rodziców i ładują kasę. PW2 jest straszne patrząc na samo ulepszanie. 

 

Teraz niektórzy to tylko bocą. Mają duże lvl i zakładają nowe konta na innych komputerach gdzie mają boty i je mentorują dla skrzynek. 

 

Co do pytania to istnieje expbot i wystarczy poszukać w google, lecz nie wiem czy działa, bo na globala nie zamierzam wracać już. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Co do Expa botow niektore sa blobowane przez Hack Shielda wiec mysle ze bedzie ci potrzebny bypass a bypassa jest troche ciezej zdobyc ;)

No i nie wiem czy za darmo zdobedziesz dzialajacego bota ale wart przeszukac fora .

Jezel znajde jakiegos dzialajacego to go udostepnie na MPC FORUM :)

" Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te z których za szybko rezygnujemy "

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

da się zrobić bota przez program Macro Recorder ^^ ale to musisz miec pare rzeczy , np sporo hp, eq i bron zeby to szybko szlo i  cie moby nie zabijaly, a no i musisz na kazde td robic nowego bota

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bo lepsi są gracze nowi, którzy wydają kasę, bo zazwyczaj są to dzieciaki, którzy mają bogatych rodziców i ładują kasę. PW2 jest straszne patrząc na samo ulepszanie. 

 

Teraz niektórzy to tylko bocą. Mają duże lvl i zakładają nowe konta na innych komputerach gdzie mają boty i je mentorują dla skrzynek. 

 

Co do pytania to istnieje expbot i wystarczy poszukać w google, lecz nie wiem czy działa, bo na globala nie zamierzam wracać już. 

widzisz wystarczylo ze twoi rodzice by sie uczyli a nie zapierdalali teraz ponizej szczytu piramidy ;)

518831445005751729602.png

Opublikowano

Nie rozumiem po co Ci hacki do expa jak wbicie teraz max lvl to jest kwestia chwili. Pamiętam jeszcze 4s kilka lat temu... to były czasy jak się expiło na pieczątkach i się troche wbijało chociażby taki 34 lvl, a nie to co teraz. 

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...