Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarabiać na You Tube ?


`Hejter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ehh to lipa :)

Ja myślałem że nagram filmik jak jade rowerem przez 5 minut, zapierdole w sciane i po filmie napisze """ Daj suba będzie więcej """ i człowieki subowałyby a ja miałbym w ciągu tygodnia 1k subów i zarabiał kase :)

ale jak to liczą się wyswietlenia to lipa bo ja po 5 filmikach byłbym w szpitalu na chirurgi

Opublikowano

zarobisz może na mieś 5zł ok. liczo sie wyświetlenia . Gdzieś tam w UStawieniach Youtube jest : Zacznij zarabiać i tam kliknij, ale narazie Ci się nie opłaca ;/

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Byś musiał robić oryginalne filmiki, gdzie byś miał po milion wyświetleń, aby jakieś hajsy zarobić, bo jeszcze za reklamy coś się dostaje.

Opublikowano

Ehh to lipa :)

Ja myślałem że nagram filmik jak jade rowerem przez 5 minut, zapierdole w sciane i po filmie napisze """ Daj suba będzie więcej """ i człowieki subowałyby a ja miałbym w ciągu tygodnia 1k subów i zarabiał kase :)

ale jak to liczą się wyswietlenia to lipa bo ja po 5 filmikach byłbym w szpitalu na chirurgi

To przed nagrywaniem ubezpiecz się, zobaczysz co to hajsy :D

Trzeba mieć co najmniej 200k wyświetleń żebyś miał jakąś tam kase

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Na YT, dużo zarabiają tylko osoby które mają dużo wyświetleń, lików i fanów.

Opublikowano

Kasę dostaję się za wyświetlenia reklamy na twoim filmie. Więc: 

 

1. Masz dużo subskrybcji (Ze 100k by się przydało, by chociaż 10% z nich obejrzało film)

2. Dzięki temu masz dużo wyświetleń na filmach (10-20k na sztuce wystarczy)

3. Wrzucasz filmy często (1-2 dziennie)

4. Jeśli twoje filmy są unikatowe (Na grach się najmniej zarabia bo ilość youtuberów jest znacznie większa od ilości reklamodawców) to więcej zarabiasz.

5. Przyjmujemy że 40% osób ma adblocka, a z tych 60% reklama zostanie wyświetlona tylko 50%

6. Dziennie wyświetlasz ok. 9 000 reklam, zarabiasz z tego jakieś 100zł (dziennie).

7. Cieszysz się.

 

 

Dlaczego youtuberzy tak proszą o like?

Bo mogą. Nic to nie daje, oprócz tego że film z większą ilością łapek ma większą szansę na pojawienie sięw innym podobnym filmie w proponowanych, na stronie głównej youtube lub jest wyżej w wyszukiwarce, co dodatkowo zwiększy ilość wyświetleń.

Więc łapki dają hajs, ale mocno pośrednio, niewiele i od wielu czynników to zależy. Youtuberom > 100k sub kompletnie nic to nie zmienia bo i tak są najwyżej w wyszukiwarkach i tak.

Opublikowano

Może rób filmiki w stylu... Najlepsze upadki,wpadki.
Najlepsze momenty - Tivolt... Skkf.
Jakieś przeróbki.
To na yt ma zawsze dużo wyświetleń :P

Opublikowano

na nagrywaniu dobrych lp z metina moglbys nabic suby, potem z subami reklamujesz serwery za hajsy

taki ZabQ majac chyba ze 4k subow jest w stanie zarobic na tym na nowy dobry komputer

 

niestety nikt nie bedzie chcial zeby osoba ktora wyzywa kazdego w kazdym temacie reklamowala serwa wiec mozesz pmarzyc lub zalozyc drugie konto i zgarnac perma za multi

Opublikowano

na nagrywaniu dobrych lp z metina moglbys nabic suby, potem z subami reklamujesz serwery za hajsy

taki ZabQ majac chyba ze 4k subow jest w stanie zarobic na tym na nowy dobry komputer

 

 

dokładnie tak jak pan up "niestety nikt nie bedzie chcial zeby osoba ktora wyzywa kazdego w kazdym temacie reklamowala serwa wiec mozesz pmarzyc lub zalozyc drugie konto i zgarnac perma za multi"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...