Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Który styl wiadomości lepszy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

Krótkie pytanko, muszę je zadać, bo mam taki niby błahy dylemat, ale zwracam na estetykę dość sporą uwagę i nie wiem co wybrać...

Który wygląd wiadomości lepszy, 1, czy 2, ten jasny, czy z czerwonym pod serwer hardcore? :D

 

eFX0dXd.png

 

Drugie pytanko, czy taki wygląd wiadomości z informacjami o graczu Wam się podoba? :

 

XYJ3qPW.png

 

Pozdrawiam.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Cześć,

 

Co do pierwszego, nick na niebiesko, nazwa gildii na czerwono ;)

 

Co do drugiego, jest dobrze, ale niebieski zastąpiłbym innym kolorem np. zielonym (a).

Opublikowano

Panowie @UP:
Dzięki za odpowiedź, doceniam to, proszę o dalsze opinie, zależy mi na tym. ;-)

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Bardzo dziękuję za kolejne odpowiedzi, jestem dość zaskoczony, że podoba Wam się ten niebieski, ale w sumie dobrze. ;-)
Czekam na dalsze odpowiedzi.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Czerwony, zdecydowanie.

Do gildii ten kolor bardziej pasuje.

Wiadomości informacyjne mi się podobają. Możesz spróbować z &6.

Opublikowano

Czerwony, zdecydowanie.

Do gildii ten kolor bardziej pasuje.

Wiadomości informacyjne mi się podobają. Możesz spróbować z &6.

Właśnie mi też pod hardcore'a bardziej pasują czerwone, ale z drugiej strony to raczej obojętne, a niebieskie troszkę lepiej wyglądaja. :)

Co do informacyjnych jak dla mnie jest okej, z &6 też ładnie jest, więc sam nie wiem.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Moim zdaniem pod serwer Hardcore fajny byl by napis czerwony,co do drugiego pytania to moglbys troche pozmieniac kolorki pobawic sie zoltym i szarym ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...