Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Luźne dyskusje na temat Lola - czyli o wszystkim i o niczym.


Rayso.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej! Pomyślałem że warto byłoby stworzyć temat do luźnych dyskusji gdzie będzie można się pochwalić swoimi wynikami w meczu, podyskutować na temat jakichś taktyk, nowych patchy itd. ;)

Opublikowano

Od tego są głównie informacje, a nie ma w sumie takich tematów, gdzie można gadać o Lolu. To raczej nie przejdzie, bo zacznie się spam i kłótnie, jak to wszędzie. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Mamy dział media do wstawiania filmów/ss z gry.

Dodatkowo CAŁY dział jest poświęcony dyskusji o grze.

Nie potrzeba czegoś takiego.

Opublikowano

Jakby był taki jeden temat, to by nie miały sensu pozostałe tematy :P Prędzej "Nurtujące pytania". Tak jak osoba powyżej napisała, są do tego specjalne poddziały/subfora :)

Opublikowano

Chodzi mi o to żeby gracze mogli się ze sobą pokłócić na temat lola, nawet o takie rzeczy jak animacje jakiejś postaci, promocje w sklepie albo poprostu się z kogoś pośmiać bo mu nie idzie w grze ;_;

 

Przykładowy cytat na innym (podobnym) forum w takim temacie:

"2 mystery, veigar szarobrody i czerwony mordekaiser, tyle wygrać..."

Opublikowano

Chodzi mi o to żeby gracze mogli się ze sobą pokłócić na temat lola, nawet o takie rzeczy jak animacje jakiejś postaci, promocje w sklepie albo poprostu się z kogoś pośmiać bo mu nie idzie w grze ;_;

 

Przykładowy cytat na innym (podobnym) forum w takim temacie:

"2 mystery, veigar szarobrody i czerwony mordekaiser, tyle wygrać..."

 

 

 

Czyli temat do nabijania postów tak? Mało Ci w tym dziale?   :(... 

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

4 afki na urfie, tyle wygrać... wszędzie kurwa afki

 

Już chyba wolę afków niż feederów.

 

 

Czyli temat do nabijania postów tak? Mało Ci w tym dziale? I jeszcze mod tego nie zamknął, tylko zaczął się udzielać :(... 

 

Mod, który nie zajmuje się tym działem :O

Opublikowano

Ja gram w goldzie V i rzadko mi się zdarzają afki, ale słyszałem że w brązie co drugi mecz musi być afker.

co masz fajnie, bo ja prawie w kazdym meczu dostaje kurwicy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...