Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pora zacząć coś wojować.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Od bardzo dawna interesuję się komputerami, grami, i programowaniem.

 

Powiem tak. Powoli wyrastam z gier i ściąganiu do ich cheatów, dlatego chciałbym się stopniowo uczyć języków programowania żeby odwrócić role i żeby inni używali moich produkcji (nie chodzi mi tu głównie o cheaty, ale też inne rzeczy). Ogarniam podstawy php, html, autoit (czyli lekkie zmiany kodu, jakieś tam dodatki itp czyli nic nadzwyczajnego), potrafie konfigurować vps (linux), tylko po prostu nie umiem tych języków czy też komend systemów, żeby zrobić coś swojemu od podstaw i coś porządnego.

 

Przejdźmy do sedna rzeczy. Od czego zacząć? Czego się najpierw nauczyć? Co potem?

 

Głównie chciałbym się nauczyć, php, bazy mysql (np. rejestracja kodem php za pomocą baz mysql) i po części programowaniu programów (np. boty, cheaty)

 

 

Wiem, że to nie jest łatwe, że nauczę się tak jak z książki od historii, ale powolutku przyswajał będę sobie tą wiedzę, i może do czegoś dojdę.

Nie jestem typowym dzieckiem gier, który potrafi tylko odpalić proces gry, czy serfować po necie, ogarniam te sprawy tylko po prostu nie na tyle, żeby coś samodzielnie stworzyć.

Opublikowano

Odpowiedziałeś sobie sam na swoje pytanie.

Jak chcesz pisać cheaty, to musisz ogarnąć C++, assembly i reverse engineering co jest ciężką robotą.

boty - zależy do jakiej gry.

 

php/mysql - no to tutaj sam sobie odpowiedziałeś

846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

Właśnie głównie chodzi mi o php, mysql, itp. ale chciałbym się zapytać was od czego zacząć? Przecież nie włączę pierwszego lepszego poradnika i dawaj...

 

edit: np jak zrobić takiego bota do sfgame w jakim języku?

Opublikowano

ogarnij całego manuala z php, nic sie przed tobą nie ukryje xD

Opublikowano

Chłopie, nie mieszaj języków, c# i C+ wydają się podobne ale to zupełnie inna bajka.

C# jest przystosowane pod każdego windowsa (zawsze będzie działał na windowsie) oraz konsole.

Według mnie C# ma większą przyszłość gdyż jest związany z Micro$oft.

Micro$oft=haj$

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...