Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League of Legends... po Ślonsku


Gość Mistrzu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mieszkam na śląsku i zrozumiałem 100% tego co tam mówią, a jeżeli pierwszy raz słyszycie słowo bebok to powodzenia, zapraszam na śląsk, to się nie dogadacie z nikim -.-

no chyba że w sosnowcu :)

­Keelah se'lai

Opublikowano

Czestochowa niby Śląsk a tutaj tez nikt nie gada po śląsku ;D

 

TOPIC:

na pewno ustawie sobie jak wyjdzie :D

1_5565b449c02ad.png


Grafika wykonana przez StitchART

Opublikowano

Mieszkam na śląsku i zrozumiałem 100% tego co tam mówią, a jeżeli pierwszy raz słyszycie słowo bebok to powodzenia, zapraszam na śląsk, to się nie dogadacie z nikim -.-

no chyba że w sosnowcu :)

Ty na serio jesteś ze Śląska?

Przyjeżdżając na Śląsk każdy się dogada z każdym. Całe województwo nie składa się jedynie ludzi którzy rozmawiają gwarą Śląską. 

Normalnie porozmawiasz, nawet Czech z Ślązakiem...

 

@top: Oglądałem, i jedyne co mnie rozśmieszyło to "Ślepie ze Pustki"... :)

 

Hahahhahaah dobre, boki zrywać z tępych slonzokuff :D

Tępych? Wypraszam sobie! To że posiadali inny język niż inna część społeczeństwa to co, już są gorsi i należy ich wyzywać. 

Na Śląsku mieszkają osoby które normalnie komunikują się "zwykłym" językiem polskim. + masz reporta za obrażanie. <3

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Pizdy

Pieruny

 

Spoko spoko :D Ogólnie to większość rozumiem ale to przez domyslenia, gdyby np gadal cos o innej grze to bym prawie nic nie zrozumiał.

Opublikowano

Przeciez to jest Czeski... xD Co wy gadacie :D

 

Po drugie, nikt tak nie gada na Sląsku...

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...