Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 wyrzuca do pulpitu zaraz po zniknięciu logo !


Misiek5412

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. tak jak wyżej mam problem z fifą 14. Zaraz po kliknięciu graj wyświetla się logo następnie fifa tak jak by się włączała [ss będzie zaraz] i robi się czarny ekran gry [trwa jakieś 10 sek]a następnie wrzuca do pulpitu .

Proszę o pomoc !

 

SS : 7570f64d51ed20ccm.jpg

Opublikowano

Moje dokumenty - FIFA14 - otwórz za pomocą notatnika fifasetup - usuń całą zawartość  i wklej:

 

ASPECTRATIO = 1.778
CONTROLLER_DEFAULT = 0
DISABLE_WINDAERO = 0
FULLSCREEN = 1
MSAA_LEVEL = 4
RENDERINGQUALITY = 3
RESOLUTIONHEIGHT = Twoja maksymalna wysokość ekranu w pixelach
RESOLUTIONWIDTH = Twoja maksymalna szerokość ekranu w pixelach
SCREEN_SLEEP = 0
VOICECHAT = 0
WAITFORVSYNC = 0
 

Po wklejeniu powyższego tekstu zapisz plik.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Teraz wpisałem to co podał pan moderator i mam błąd E0001

Już to robiłem . Na nic się nie zdało. 130 zł w błoto ?

 

1. Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej i wykonaj aktualizację DirectX.

2. Odznacz synchronizację pionową w ustawieniach gry.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Zainstalowałem najnowszego DirectaX i dalej to samo . Spróbowałem nawet scrackować gre chcą zobaczyć czy będzie działać i to też nie powiodło się. Nie wiem co się dzieje .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...