Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy gra jest, aż tak fajna jak Metin2?


lego1404x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko ma podobny człon "Metin" w nazwie, nic więcej.

Rozgrywka nie jest podobna, tylko kilka opcji zostało zapożyczone.

Gra praktycznie nie przypomina kultowego Metin2.

Opublikowano

Gra leciutko klasowo przypomina metina 2, ale fabula itp nic nie przypomina ani nie jest podobna.

Jak dla mnie ta gra jest bardzo fajna, ale juz pisalem w temacie jakims, ze jesli wyjdzie po polsku i od GF To nie polecam nawet grac, zepsuja ta gre tak jak pozostale ( Jedynie Elsword sie trzymie. )

KONIEC

 

~ REBEKKA

Opublikowano

Zero podobieństwa...szczerze nie polecam ci grać w ten syf..

 

Szybko się nudzi + musisz wbijać levle kilka h żeby mógłbyś spotkać graczy...

 

Atmosfera też nie za fajna...

 

 

 

 

Nie polecam ;c

Opublikowano

Gra leciutko klasowo przypomina metina 2, ale fabula itp nic nie przypomina ani nie jest podobna.

 

Jak dla mnie ta gra jest bardzo fajna, ale juz pisalem w temacie jakims, ze jesli wyjdzie po polsku i od GF To nie polecam nawet grac, zepsuja ta gre tak jak pozostale ( Jedynie Elsword sie trzymie. )

Twoim zdaniem metin 2 ma fabułe?

Opublikowano

Twoim zdaniem metin 2 ma fabułe?

tak 

kamienie metin przejely kontrole nad zwierzakami i potworami czy cos takiego

beznadziejna ale nadal FABUŁA

Opublikowano

Przepraszam, że tak się wtrącam e temat ale mógłby mi ktoś napisać co było "fajnego" w tym Metinie 2 ?

Opublikowano

W metinie było fajnie bo wszyscy jak graliśmy byliśmy dziećmi i przypominają nam się te słodkie chwile zmarnowane przed komputerem <3

Opublikowano

Zero podobieństwa...szczerze nie polecam ci grać w ten syf..

 

Szybko się nudzi + musisz wbijać levle kilka h żeby mógłbyś spotkać graczy...

 

Atmosfera też nie za fajna...

 

 

 

 

Nie polecam ;c

Tak samo, szkoda tracić swoje nerwy na taką chu*ową grę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...