Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję postawienie forum na silniku IP.Board + postawienie/zabezpiecznie teamspeak3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oferuję:


Doskonały kontakt

Licencje IP.Board

Licencje non profit 512 slotów

Umiejętności co możemy oczywiście sprawdzić

Praktycznie każdy dostępny skin ipb z możliwością edycji

Nie zbyt wielkie wymagania

 

Wymagam:

Ogarniętego projektu oraz teamu, nie chodzi mi tutaj o wiek, proszę aby nie składać mi tu nawet ofert z serwerami na tydzień czy dwa gdyż szkoda mojego jak i waszego czasu.

Co do ''wynagrodzenia'' oczywiście zawsze można się dogadać

 

Kontakt:

Pod tematem lub pw mpcforum

 

Pozdrawiam Daяîυѕz.

 

m1jO9Go.png

Opublikowano

 

Co do ''wynagrodzenia'' oczywiście zawsze można się dogadać
 
 

 

 

licencja NPL a server metin czy tez minecraft = black list

 

jak ?

 

kilka screenow do supportu oraz telefon do firmy i mamy black list.

 

 

Zastanowcie sie zanim wchodzicie w uklad z taka osoba poniewaz jesli ktos bedzie chcial zalatwi wam black list bardzo szybko.

Opublikowano

licencja NPL a server metin czy tez minecraft = black list

 

jak ?

 

kilka screenow do supportu oraz telefon do firmy i mamy black list.

 

 

Zastanowcie sie zanim wchodzicie w uklad z taka osoba poniewaz jesli ktos bedzie chcial zalatwi wam black list bardzo szybko.

sorry ale nie jestem tobą.. a jeśli chodzi o black liste to pewnie masz doświadczenie, tsy pod serwery metin2 czy mc od lat stawiam na licencjach non profit i jakoś nigdy nie zdarzyło mi się abym trafił na black liste. Pozdrawiam.

m1jO9Go.png

Opublikowano

Miałeś współprace z trzema serwerami,a masz jedną licke? Śmierdzi tu zwykły nulledem :)

sam jesteś jak nulled kolego, oferuję tylko i wyłącznie oryginalne licencje oraz skiny by IPBFocus  :)

 

f5 oferta nadal aktualna.

m1jO9Go.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...