Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd I Nie Można Uruchomić


crakra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bladenadbladeny.png

MAsakra i tak wkółko

Ja tylko wgrałem englisha i zrobiłem GMMODE ON

TO pierwsze uruchomienie tego serva!!

Opublikowano

Niestety coś namieszałeś w Navicacie. Konieczne będzie postawienie go jeszcze raz. Lub jeszcze raz sysinstall i tak dalej. potem /etc/rc.d/netif restart i powinno byc ok =)

sygnaqg.png

Natural by me.

Opublikowano

No żal...

Ja w navicata nawet nie wchodziłem wgrałem tylko spolszczone mob proto!!

Wczoraj robiłem to samo i taki sam efekt jak dziS!!

@@Up

Poprawinie jest skonfigurowane!!

Opublikowano

No żal...

Ja w navicata nawet nie wchodziłem wgrałem tylko spolszczone mob proto!!

Wczoraj robiłem to samo i taki sam efekt jak dziS!!

Skoro "tylko" wgrałeś spolszczenie tabeli "mob_proto" to wiedz, że ta tabela jest w - uwaga - bazie danych! A Navicat to program do obsługi tychże baz, na tym forum czasami błędnie z nimi utożsamiany. Więc czy wgrałeś spolszczenie, czy edytowałeś Navicatem - to to samo. Zchrzaniłeś coś w bazie danych. Znajdź inne spolszczenie, albo użyj oryginalnej wersji. To jest widocznie wadliwe (albo źle je wgrywasz - sporo tu jest rzeczy żeby można się było pomylić. Może źle zrozumiałeś poradnik).

Opublikowano

Blad socket mi tez sie czesto pojawia

wpisz logout, potem wylacz VPC , nastepnie wejdz ponownie, zaloguj sie , odczekaj 2,5 minuty wpisz /etc/rc.d/netif restart i wtedy start

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano
Blad socket mi tez sie czesto pojawia

wpisz logout, potem wylacz VPC , nastepnie wejdz ponownie, zaloguj sie , odczekaj 2,5 minuty wpisz /etc/rc.d/netif restart i wtedy start

 

=D Uwazasz ,ze ten blad to nic powaznego i to normalne ,ze czesto sie pojawia ?. Moim zdaniem masz sciagniete zryte pliki serwerowe. Ja uzywam plikow by Raven orginalnych od niemca i 0 problemow z socketami ^^ Nawet jak celowo probowalem zepsuc to tez =D nie wystapily.

 

Fajnie ,ze lubicie SADO MASO z padaką plików ;D .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Opublikowano

Spoko tylko że ty pliki mob proto są sprawdzone by Insomnia...

Możliwe że źle wgrałem zaraz sprawdzę!

@@UP a pliki są by RAIN (czyste)

NIEDZIAŁA!!

Opublikowano

@@Odświeżam

Zrobiłem od nowa

Wgrałem ENGLISH

SERV ON ALL DZIAŁA

STOP

ROBIE GM MODE ON

START SERV ZNóW NIE DZIałA!!!!!!!

 

WIĘC MOZE COŚ ŻLE JEST Z GMMODE ON!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...