Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić dwa serwery TS3 na jednej licencji?


Groteska69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, co mam zrobić aby postawic dwa serwery na jednej licencji, juz probowalem wielu sposobów i nie wychodzi. Mam wykupionego shella na mydevil i z rok temu przed migracja serwerów raz mi sie udali teraz juz nie, prosiłbym o różne propozycje jak mozna to zrobic

Opublikowano

mozesz kupic na net-speak vps/voice vps i na jednej licencji postawić 10 wirtualnych serwerów ts3 (wszystko jest u nich jasno opisane co i jak)

Opublikowano

no to musisz w panelu kupic kolejna maszyne i wgrac licencje (najpierw ustawic na poprzednim serwerze np 300 slotow i potem otworzyc kolejna na tej samej licencji i wprowadzic np 50 slotow)

Opublikowano

Tworzysz przy pomocy programu Yatqa.

http://addons.teamspeak.com/directory/addon/administration/YaTQA-Query-Admin-Tool-%28German%29.html

Logujesz się po podaniu IP , portu , loginu i hasła do Admin Server Query.

 

Zakładka Servers .

 

U dołu masz takie coś , ale pamiętaj że na głownym serwerze zmień sloty z 512 na np 400 i utworz sobie 2 server port 9986 np.

1396252860-U995705.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...