Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uniwersalny BS + BS na MegaMT2 i nie tylko.


`Kirito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

BS 5 slotów do wstrzyknięcia, ala padmak.

Jest to BS Unpublisheda + Injector Padmaka.
 

 

 

 

1308765548-U105386.png

Uniwersalny BonusSwitcher
 

 

 

1308765487-U105386.png

 

 

 

1308765466-U105386.png

 
1308765590-U105386.png
 

 

 

1308765578-U105386.png

 

 

 

1308765441-U105386.png


Wkrótce pojawi się więcej rzeczy.
 
BS działa na większości serwerach, jest to zwyczajny injector od Padmaka i DLL od Unpublisheda.
 
Instrukcja obsługi jest identyczna co do Padmaka, jedynie otwieramy plik Switch-bot zamiast switchbotv3 jaki naturalnie jest w takim BS.
 
Jeśli chcecie żeby szybciej zmieniał pierw zmieniamy w zakładce Opcje najlepiej na 250 lub 300 i dopiero klikamy by Mieszał bony :)
 
 
Instrukcja jak włączyć.
 
Włączamy clienta i się logujemy.
Odpalamy jako Administrator plik Switchbotv3.exe
Klikamy Datei suchen
Szukamy pliku Switch-Bot.dll jeśli go znajdziemy klikamy otwórz
Klikamy Aktualisiren
Szukamy procesu Ventris.exe - TO JEST PRZYKŁAD PROCES ZALEŻY OD SERWERA
Klikamy proces Ventris.exe a następnie przycisk In den ausgewahlten Prozzes injizieren
Wyskoczy Nam okienko BS'a po chwili
Przechodzimy do zakładki "Opcje"
Opóźnienie w ms ustawiamy na 250-350 to zależy od Naszego komputera i łącza internetowego osobiście polecam 300
Przechodzimy do innych zakładek tak jak mamy itemy i ustawiamy bonusy, wartość może być 1
Brawo to już koniec tyle filozofii :D
 
 

 

 

 

1284282093-U138092.png
 
1308765779-U105386.png
 

@Edit
 
 
BS na serwery takie jak MegaMT2, wbudowany BS na jeden slot.
Jest sposób na używanie o większej liczbie slotów.
Logujemy się na postać, przesuwamy bs niżej, wyloguj i logujemy się znowu i mamy już dwa okienka.
 

JI5Zwld.png

Opublikowano

dzieki przyda sie;3

 

Mam nadzieję że się przyda :)

 

@Topic

Co do BS'a na serwery podobne do MegaMT2 czyli które mają zabezpieczenie przed injectorami.

Dodam dokładną instrukcję jak zrobić 5 slotów z tych okienek i numery eq również dodam.

JI5Zwld.png

Opublikowano

jak mam zrobić na 5 slotów??

 

 

Odpalasz clienta.

Przesuwasz okienko BS w jakieś inne miejsce, przechodzisz do wyboru postaci klikasz ZAMKNIJ potem znowu robisz to samo czyli przesuwasz okienko BS i powtarzasz to tak do 5 razy i masz 5 okienek czyli 5 slotów.

Slot pierwszy ma numer 0, drugi ma numer 1, trzeci ma numer 2, czwarty numer 3, piąty numer 4.

JI5Zwld.png

Opublikowano

Jak wygląda sprawa kupowania zmianek? Kupuje tylko pierwsze, które są u handlarki,?

 

Tak. Nie wiem czy jest już taki BS który kupuje zmianki tylko w ilościach największych.

JI5Zwld.png

Opublikowano

Da się zrobić tak aby bonowało 3-4 itemy na raz ?

 

Tak.

Włączasz clienta > wpisujesz passy > przechodzisz do wyboru postaci i klikasz wyjdź > przesuwasz okienko BS znowu (w inne miejsce niż wcześniejsze) > robisz to samo co poprzednio np. 3 razy

A teraz ustawianie itemów robisz to tak jakby to było na padmaku tylko jest tak

SLOT 1 ma numer 0

SLOT 2 ma numer 1

SLOT 3 ma numer 2

SLOT 4 ma numer 3

SLOT 5 ma numer 4

 

Czyli ten pierwszy rząd cały ma takie numery 0 | 1 | 2 | 3 | 4 |

 

UWAGA ZMIANKI ODCZYTUJE TYLKO Z 2 PIERWSZYCH ZAKŁADEK EQ

JI5Zwld.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...