Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak to zrobić bez użycia pluginów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2014-03-29-23-57-36.jpg
 

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

Bardzo dziekuje !

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

 

wez kowadlo w kowadle wpisz swoja nazwe najlepiej na gm 1 a potem wstaw w ramówke tylko pamietaj ze to nie obsługuje kolorów

 

no chyba ze wgrasz to

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/anvil-colors/

Essentialsowe /give lub /i ma opcje używania kolorów w nazwie itemku :>

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

 

wez kowadlo w kowadle wpisz swoja nazwe najlepiej na gm 1 a potem wstaw w ramówke tylko pamietaj ze to nie obsługuje kolorów

 

no chyba ze wgrasz to

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/anvil-colors/

Niestety jestes wbledzie boobsluguje kolory

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...