Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cos zrobiłem nie tak? :/ PandoraMT2


Antykaroo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak chce zrobic eq tak jak by na kazdego :(
powiedz mi ktos czy takie by bylo dobre do pvp a jak nie to co w nim poprawic na serwer pandora :)


HEŁM (stalowa maska)
bony 1/5

- ludzie 10
- szyb. ataku 15

- odp. na magie 15

- szansa na otrucie 3
- odp. na ogien 10

bony 6/7
- odp. na szamanow 15
- wartosc ataku 250


ZBROJA (stalka)
- Max Pz 1500
- odp. dzwony 15
- odp. sztylety 10

- odp. dwureczna 15
- odp. miecze 15

bony 6/7

- odp. na szamanow 15

- wartosc ataku 250

 

TARCZA (tarcza smoka)

bony 1/5

- zrec 9

-  10 na odb ciosu

- sila 15

- ludziom 10

- odp. omdlenia

bony 6/7

- odp. ninja 15

- wartosc ataku 250

 

BRANSOLETA (bran. smoka)
bony 1/5

- silny orkom 15

- ludziom 10

- masz pz 1500

- odp. magia 15

- odp. blyskawice

bony 6/7

- odp. sura 15

- wartosc ataku 250

KOLCZYKI (kolcz. smoka)

bony 1/5

- odp. miecze 15

- ludziom 10

- odp. dwureczna 10

- odp.sztylety 15

- odp. dzwony 15

bony 6/7

- odp. ninja 15

- wartosc ataku 250

 

NASZYJNIK (naszy. smoka)

bony 1/5

- odp. miecze 10

- odp. sztylety 15

- odp. dzwony 15

- odp. dwureczna 15

- max pz 2000

bony 6/7

- odp. sura 15

- wartosc ataku 250

 

BUTY (buty feniksa)

bony 1/5

- maz pz 2000

- odp. dzwony 15

- odp. miecze 10

- odp. sztylety 10

-odp. dwureczna 15

bony 6/7

- odp. woj 15

- wartosc ataku 250

 

i Bron :) skrzydła demona chakry

bony 1/5

- S. obr 49

- S. um. -15

-szansa na omdlenie 10

- ludziom 10

- silny zwierzetom 15

bony 6/7

- odp. woj

- wartosc ataku 250

 

Przed chwilka wlasnie sie testowałem i duza bije ale nawet szybko mnie dedaja :c jakies rady? :) co zmienic? mowic :) daje +
prosze ładnie o pomoc :) + gram ninja dagger :) 103lvl :D
mam nadzieje ze wszystko dobrze zrobiłem jak nie to przperaszam.

PandoraMT2 kto gra pisać :Di nie wiem

Opublikowano

Branza : ludzie, pz, do pz, magie, przeszywka

 

Po 2 nie zrobisz EQ na kazdego, bo ten kazdy inny bedzie mial klasowe eq czyli 4x eq. 1 na full szamana 2 full sura 3 full woj 4 full ninja. Dlatego Ciebie cisna.

 

Jesli nie zrobisz klasowego eq to bedziesz przegrywac zawsze :)

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Branza : ludzie, pz, do pz, magie, przeszywka

 

Po 2 nie zrobisz EQ na kazdego, bo ten kazdy inny bedzie mial klasowe eq czyli 4x eq. 1 na full szamana 2 full sura 3 full woj 4 full ninja. Dlatego Ciebie cisna.

 

Jesli nie zrobisz klasowego eq to bedziesz przegrywac zawsze :)

no to ale jak sie np. bije z 2 klasami? ;c to juz co wtedy? ;d

ps. czy oplaca sie robic tarcze smoka? ;d

PandoraMT2 kto gra pisać :Di nie wiem

Opublikowano

no to ale jak sie np. bije z 2 klasami? ;c to juz co wtedy? ;d

ps. czy oplaca sie robic tarcze smoka? ;d

 

Wszystko sie oplaca robic. To zrob 6-7 na 2 klasy czyli 4x szaman i 4x sura + 8x wartosc ataku

1386175744-U112610.png
Opublikowano
  • A po co Ci bon na orki w bransolecie? Postaraj się tak logicznie na spokojnie wyjaśnić mi, czym się sugerowałeś wpisując ten bon. Ktoś Ci już wyżej napisał, jak powinna wyglądać perfekcyjna bransoleta do pvp.
  • Ogień w hełmie niepotrzebny. Zamiast tego polecam reg. pż albo szansę na uniknięcie strzał.
  • Stal to ani wojenna ani do pvp nie jest. Pvp: pż, abs, wartość ataku, x% obrażeń do pż, zaklęcie.
  • Tarcza: nno, blok, int/siła, zr, lud.
  • Kolczyki: lud, odporność na trucie, 2x abs, szansa na kradzież PE/szybkość ruchu.
  • Naszyjnik: hp, kryt, 2x abs, reg. pż.
  • Buty: hp, 2x abs, kryt, szybkość ataku.

 

Nie podoba mi się to, że niektóre osoby biorą się za pisanie poradników, a mają bardzo niewielką wiedzę w tematach, w których uważają się za ekspertów.

Nie można zrobić jednego uniwersalnego ekwipunku do pvp.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Wszystko sie oplaca robic. To zrob 6-7 na 2 klasy czyli 4x szaman i 4x sura + 8x wartosc ataku

wszystko? czyli mam z wszystkiego robic eq smoka? no chyba nie bo kazdy mi mowi ze nie warto bo duza wchodzi wtedy przeszywka to ja juz kur** nie wiem

 

  • A po co Ci bon na orki w bransolecie? Postaraj się tak logicznie na spokojnie wyjaśnić mi, czym się sugerowałeś wpisując ten bon. Ktoś Ci już wyżej napisał, jak powinna wyglądać perfekcyjna bransoleta do pvp.
  • Ogień w hełmie niepotrzebny. Zamiast tego polecam reg. pż albo szansę na uniknięcie strzał.
  • Stal to ani wojenna ani do pvp nie jest. Pvp: pż, abs, wartość ataku, x% obrażeń do pż, zaklęcie.
  • Tarcza: nno, blok, int/siła, zr, lud.
  • Kolczyki: lud, odporność na trucie, 2x abs, szansa na kradzież PE/szybkość ruchu.
  • Naszyjnik: hp, kryt, 2x abs, reg. pż.
  • Buty: hp, 2x abs, kryt, szybkość ataku.

 

Nie podoba mi się to, że niektóre osoby biorą się za pisanie poradników, a mają bardzo niewielką wiedzę w tematach, w których uważają się za ekspertów.

Nie można zrobić jednego uniwersalnego ekwipunku do pvp.

 

Myslisz ze tak łatwo bony wpierdoli*? :( to jest pandora a nie jakis xenox lub divine i stalka chyba nie jest ta twoja jakas taka dobra? czytam wiele poradników i nie było zeby taka stalke robic :)

PandoraMT2 kto gra pisać :Di nie wiem

Opublikowano

wszystko? czyli mam z wszystkiego robic eq smoka? no chyba nie bo kazdy mi mowi ze nie warto bo duza wchodzi wtedy przeszywka to ja juz kur** nie wiem

Myslisz ze tak łatwo bony wpierdoli*? :( to jest pandora a nie jakis xenox lub divine i stalka chyba nie jest ta twoja jakas taka dobra? czytam wiele poradników i nie było zeby taka stalke robic :)

 

Jesli masz ten 90 lvl i chcesz koksic to robisz tylko tarcze na 61 kazda.

 

A jesli chcesz miec uniwersalna to dropnij tarcze na 0 lvl +0 xD( slyszalem o tym, ze pare osob ma ta tarcze na 0 lvl +0 ) albo jak Ci dropnie + iles tam to spal bodziami.

 

Jego stalka jest tylko pod 1 postac czyli np woja. To co napisal jest perfem.

 

Czytaj wiecej poradnikow na necie to tym gorsze eq bedziesz sobie robic :)

 

 

@ Nie lepiej Ci puscic bota na sztabki m1 i kupic gotowe perf eq ? Stalke bizu z lez itp itd ?

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej po co się bawić w bonowanie ekwipunku skoro można wystawić bota który zarobi na to eq ? jeśli chodzi o ten serwer to bana napewno nie złapiesz :)

Opublikowano

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej po co się bawić w bonowanie ekwipunku skoro można wystawić bota który zarobi na to eq ? jeśli chodzi o ten serwer to bana napewno nie złapiesz :)

zgadzam się z kolegą powyżej i to ci radzę zrobić

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...