Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić środowisko graficzne na VPS?


mateuszp120

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam małego VPS na którym chciałbym umieścić bota muzycznego na ts, lecz nie wiem jak to zrobić, instalowałem już wiele razy środowiska graficzne z polskich jak i zagranicznych fur lecz nic nie działa, zawsze są jakieś problemy.  Tak więc prośba dla Was jak poprawnie zainstalować środowisko graficzne na Linuxie, oraz zainstalować na nim teamspeak3 ?

 

Proszę o szybką pomoc.

bez reklam

Opublikowano

Instalowałem już według tego poradnika, lecz miałem później jakiś problem, zainstaluję jeszcze raz i napiszę

 

 

Tak więc zrobiłem wszystko zgodnie z poradnikiem, i po całej akcji mam czarny pulpit na którym nic nie ma, przeglądarkę, która się nie odpala. Wie ktoś jak można to naprawić ?

bez reklam

Opublikowano

Właśnie Zreinstalowałem wszystko i postanowiłem zrobić według tego poradnika : 

http://uploaduj.com/topic/569-tutorial-instalacja-i-konfiguracja-vnc/

Zrobiłem wszystko jak było napisane, odpalam i patrzę szary ekran i kursor w kształcie X, dlaczego ? 

Jeśli mogę to proszę o jakiś sprawdzony i działający poradnik, krok po kroku.

bez reklam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...