Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Macie jakieś pomysły, kopsnij je TUTAJ!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka wiem iż duzo jest serwery hardcore ale nie wszystkie są to serwera które nie słuchają graczy i nie wiedza co gracze chcą a ja własnie się pytam was co chcecie na serwerze hardcore. Mam mało prośbę nie bierzcie żadnych pomysł od innych serwerów iż chce usłyszeć wasze pomysly. 

 

 

:) ⌡ Pozdrawiam GGoldRock2k ⌠ :)

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Jesli twoj serwer wyroznial sie  od innych to jak najbardziej zagralbym na takim serwerze do tego jakies autorskie pluginy na Gildie,Ranking,Chat itp to by juz na pewno zachelilo wieksza ilosc graczy ;).Moj pomysl na dodanie czegos nowego to np:Jakies plapki na mapach/lochy katakumby itp.

Opublikowano

Dołączam się do pytania.

Jesli twoj serwer wyroznial sie  od innych to jak najbardziej zagralbym na takim serwerze do tego jakies autorskie pluginy na Gildie,Ranking,Chat itp to by juz na pewno zachelilo wieksza ilosc graczy ;).Moj pomysl na dodanie czegos nowego to np:Jakies plapki na mapach/lochy katakumby itp.

A poza tymi pluginami w jaki sposób mógłby się jeszcze wyróżniać?

Opublikowano

Napewno jeżeli go w jakikolwiek sposób wyróznisz to zachęcisz graczy do gry :D

Opublikowano

@REF


http://www.ovh.co.uk/dedicated_servers/enterprise/2014-MG-128.xml

siemka jak bym kupi te 4 maszynki I zrobil je na sektory bylo by ok na 1500 slotów

 

wiecie ze na srodku mapy jest spawn a pozniej w kazda strone po 6000 kratek od spawnu 1500 slotów

 

 czy lepiej nie robic sektorow I kupic ta maszyne

http://www.soyoustart.com/en/offers/sys-e32-3.xml

Logo_IGracze.png

Opublikowano

 

@REF

http://www.ovh.co.uk/dedicated_servers/enterprise/2014-MG-128.xml

siemka jak bym kupi te 4 maszynki I zrobil je na sektory bylo by ok na 1500 slotów

 

wiecie ze na srodku mapy jest spawn a pozniej w kazda strone po 6000 kratek od spawnu 1500 slotów

 

 czy lepiej nie robic sektorow I kupic ta maszyne

http://www.soyoustart.com/en/offers/sys-e32-3.xml

Lepiej kup 

http://www.ovh.co.uk/dedicated_servers/enterprise/2014-MG-128.xml

bo z tego co widzę będzie wydajniej chodzić niż ta 2.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...