Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wiadomo coś na temat polskiej wersji?


Batios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc

Polskiej wersji mialo nie byc, ale teraz gre przejmuje Gameforge wiec nie wiem jak to bedzie.

 

jak to Gameforge przejmuje grę? Skąd takie info?

 

Polska wersja była zapowiadana jeszcze przed startem CBT i było mówione o pierwszym kwartale 2014, ale jak na razie ani widu ani słychu

57199140501148694665.png

Opublikowano

jak to Gameforge przejmuje grę? Skąd takie info?

 

Polska wersja była zapowiadana jeszcze przed startem CBT i było mówione o pierwszym kwartale 2014, ale jak na razie ani widu ani słychu

Na stronie Rise of metin w kategori "Media" później podkategoria "Videos" są filmiki i wszystkie oprócz dwóch są zablokowane przez GameForge.

Opublikowano

Po pierwsze - To nie jest Rise of metin, skąd wam taka nazwa? o.O

po drugie - Jak mozna zniszczyć crapa?

Po trzecie - Gameforge to dobra firma, pozdrawiam gówniarzy myślących że to oni dają IS do gier, kiedy on pozostaje nie tknięty od wydawcy.

Opublikowano

A tak btw po co Wam polska wersja ? Misje tak proste że nawet jak nie znasz ang. to sobie poradzisz a przy okazji można jezyk podciagnąc ;p do tego dużo polaków więc przeżyć sie da ;)

 

 
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Po pierwsze - To nie jest Rise of metin, skąd wam taka nazwa? o.O

po drugie - Jak mozna zniszczyć crapa?

Po trzecie - Gameforge to dobra firma, pozdrawiam gówniarzy myślących że to oni dają IS do gier, kiedy on pozostaje nie tknięty od wydawcy.

To jest Rise of Metin bo mam tą grę na kompie...stąd nazwa ;p...nikt sobie tego nie wymyslił :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...