Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak uruchomić bota muzycznego 24/7?


krojek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam, tak jak w temacie jak na swoim ts3 postawić muzycznego bota który będzie grał 24/7 ? (na własnej maszynie vps - linux)

Próbowałem poprzez zdalny pulpit w linuxie ale to odpada

Próbowałem też przez ts3musicbot.net ale nie wykrywa w panelu mojego adresu IP i w konsoli wywala bład TS3 closed czy coś takiego.

 

Czy są inne sposoby?

Chciałbym dokładnie odpalić plik listen.pls (radio online)

 

 

Z góry dziękuje za pomoc.

zombie_signature_by_meadowsdesigns-d50ds

Opublikowano

Możesz dogadać się z kimś, aby za drobną opłatą postawił ci takiego bota na serwerze. 

SZUKASZ POMOCY ?


NAPISZ DO MNIE!


HTML CSS STAWIANIE SERWERÓW GIER/GŁOSOWYCH |  STAWIANIE STRON WWW  TEAMSPEAK3


 


Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Pisz na PW!!!

Opublikowano

Ale ja chce sie sam nauczyć a nie aby ktoś za mnie odwalał brudną robote.

Oglądaniem sie niczego nie naucze.

zombie_signature_by_meadowsdesigns-d50ds

Opublikowano

Jeśli chcesz się sam nauczyć to najpierw kup sobie Dedyka, lub postaw sobie Linuxa na Virtualce 

SZUKASZ POMOCY ?


NAPISZ DO MNIE!


HTML CSS STAWIANIE SERWERÓW GIER/GŁOSOWYCH |  STAWIANIE STRON WWW  TEAMSPEAK3


 


Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Pisz na PW!!!

Opublikowano

Jeśli chcesz się sam nauczyć to najpierw kup sobie Dedyka, lub postaw sobie Linuxa na Virtualce

Posiadam coś takiego :)

zombie_signature_by_meadowsdesigns-d50ds

Pasjonat
Opublikowano

To już zależy od twojego łącza (łącza VPS'a / dedyka).

Bynajmniej jak ja postawiłem, to nic się nie działo, jak tylko leciała muzyka  xD 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Jakie radio?  Kiedyś jak mi zacinało to była wina nadawcy.

 

Ustaw sobie w playerze 'odtwarzaj w koło' <- Gdy radio zatnie się, odtwarzanie włączy się ponownie ;)

slider-teamspeak-logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...