Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] McHajt vs TeNzHasztagiem


McHajt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926881-U173186.png



Wyzywający: McHajt

Wyzwany: Chętny

Wstawienie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Diss na Newschool :3

Notatka: po 16, przyjmujesz, zaczynasz.

sygnazs.png
Opublikowano

Nie wiem jak mi to wyjdzie, ale biorę 

 

Rap musi się rozwijać, ale kurwa nie ten kierunek,
Na dupstepowych bitach, rapu słuchać nie umiem.
Jest w kurwę normalniejszych, po co się wydurniać,
Masz chyba zaszyte uszy, więc odsyłam do chirurga.
Rap musi trzymać poziom, nie zaniżać go tą chujnią,
Zdissują mnie pod techno? Niech kurwa próbują.
Jam wyjebano serio, dobry bit to jest podstawa,
Nie nagrywaj w ogóle, jak masz robić z siebie wariata.
Wolę sto razy bragge, piszę bragge z przekazem,
Takim, że jebać słabych - nie ma przekazu wcale.
Robią z rapu gówno, myśląc, że się rozwija,
Ja wolę stać w miejscu, ale dobry poziom trzymać.
Rozwijajcie coś innego, od rapu trzymać się z dala,
Bo ten wasz pierdolony postęp, to dla mnie dramat.
Pewnie sądzi tak wielu i też chcą bronić rap grę,
Dlatego, że ten newschool, jest chujowy na prawdę.
Opublikowano
Często widzę takich, którzy myślą że są #PRO

Przecież to są tylko łaki, PiKej, Sulin, B.R.O

Reprezentują dno, pokraki bez szans na sukces

Ich cel to sprzedać tracki, licząc tylko na gotówkę

Smutne trochę, trudne do przyjęcia, łapiesz

że dla Newschoolowców ważne to, ile mają w łapie

Kłapiesz o dziwkach, szlugach, myśląc że masz skille #Żal

Poczekaj chwilę, wezmę gnata, no normalnie #Killthemall

Strach mnie ogarnia gdy pomyślę że za moment

Na dubstepowych bitach z Twoim głosem cały spłonę

Koniec, njuszkulowe szmaty, zejdzcie mi wszyscy z oczu

Zrobię wam masakrę #Katyń teraz #No weż to poczuj

Wie wie wiertarka jebie, w akompaniamencie gówna

Cho cho chodzi o Ciebie, wiem że metafora trudna

We weź, no zejdź mi z oczu, rzygam tym newschoolem

Niepełnosprawni w rapie, zamiast majków - 2 kule - w skroń! #Bullet

sygnazs.png
Opublikowano

Wnosiłbym o przedłużenie z powodu braku głosów. ^^

 

// ok, przedłużę o jeden dzień w takim razie. ;) koniec głosowania 03.04.2014 18:20

sygnazs.png
Opublikowano

Kurcze, jeżeli chodzi o głosowanie to dość trudny wybór, bo osobiście podobają mi się oba teksty, jedynie w tekście Hajta nie podobają mi się te #tagi, za dużo ich i w niektórych miejscach są niepotrzebne, można było by je zastąpić czymś innym ;)
 

Żeby nie było 0:0 głos na hasztaga

Opublikowano

Glos na # ale oba teksty podobny poziom. Nie mowie ze zly ale po haszu spodziewalem sie wiecej... McHajt nie laduj tak "kratkami" bo psujesz tekst. Fajny miales pomysl ale go zepsules...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...