Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eksperyment TrollCraft by Zymer (Frakcje,Creative).


TeraY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym wam zaprezentować jeden z kilku odcinków z serii Eksperyment TrollCraft.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ni_w57JgcPE&list=UUkBtRT7UfgjgrgQyA7a2xUw

 

Dziękuje za każdego suba, łapke w góre bo to naprawdę motywuje mnie do dalszej pracy.

 

Dziękuje za obejrzenie.

Jak macie jakieś rady co do nagrywania itp to napiszcie ;-)

Wypowiadajcie sie na temat tej serii i mojego nagrywania bo przecież to dla was robię :)

Pozdrawiam :)

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Opublikowano

Jakosc mikrofonu twojego kolegi jest troche nie za bardzo zachwycajaca ale na twoje starania nad tym filmikiem oczywiscie daje ci (+)

Opublikowano

Jakosc mikrofonu twojego kolegi jest troche nie za bardzo zachwycajaca ale na twoje starania nad tym filmikiem oczywiscie daje ci (+)

On zakupił nowe mikro więc teraz powinno być ok :)

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Opublikowano

Wszystko spoko, tylko 1 pytanie, dlaczego nazwa serii taka sama jak u isamu?

Dałem taką nazwe bo dopiero dowiaduje się co jest na serwerze ale to chyba nie powinno wam nic zawadzać , nazwe zawsze można zmienić :D

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Opublikowano

Aż nabrałem ochoty pogrania na survivalu :D Czekam na poradnik o stoniarce i widzimy się na serwerze ;)

Nagram wam jutro/pojutrze bo widzę że chcecie zobaczyć maszyne do robienie stone :)

Na dniach nagram wam nową zmiane naszej bazy frakcyjnej tylko coś jeszcze ulepsze(tym razem na powierzchni :D)

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Opublikowano

O kurcze nawet stone zautomatyzowany.

Ja sobie gram na survivalu, jak tak dalej pójdzie to sobie wszystko zautomatyzuje.

Czekam na poradnik, a let's play taki sobie - Głównie przez jakość.

Staraj się jakoś redukować te szumy.

Opublikowano

Całkiem spoko pod względem treści, popracuj nad jakością :)

Opublikowano

O kurcze nawet stone zautomatyzowany.

Ja sobie gram na survivalu, jak tak dalej pójdzie to sobie wszystko zautomatyzuje.

Czekam na poradnik, a let's play taki sobie - Głównie przez jakość.

Staraj się jakoś redukować te szumy.

Włącz HD i sprawdź.Powinna być jakość HD więc mi sie wydaje że jest ok.Później jeszcze zobacze i poprawie tą jakość jak jest coś źle.

Zawsze renderowałem w jakości HD ale wiem chyba już w czym problem :D

 

Całkiem spoko pod względem treści, popracuj nad jakością :)

Dzięki, jakość poprawie :)

 

Błędy zostaną poprawione.

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Opublikowano

Stoniarka wolna, z tych materiałów zrobiłbym 30x szybszą...

Twój kolega niech zmieni mikrofon, słabo go rozumiem.

Opublikowano

Znam serwer TrollCraft, fajnie się na nim gra, filmik spoko, ale nagrywaj z lepszą jakością, wtedy na pewno dam ci suba i łapkę :D

Filmy będą nagrywane w jakości HD a w przyszłości ( jeśli komputer na to pozwoli) w jakości Full HD.

Problem wykryłem i kolejne filmy będą w lepszej jakości.

Informuje was że niemam teraz dostępu do komputera i przez jakiś czas nie będzie filmów na moim kanale.

 

Dziękuje za wyrozumiałość.

Pozdrawiam.

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Opublikowano

Bardzo fajne materiały. Masz "swój" styl wypowiedzi. Troszkę ogranicz zacięcia chodzi mi tu o "yyyyyy" dosłownie co chwilę. I naprawdę będzie git; )

8/10

Rób to dalej bo widać ze masz do tego dryg ;)

1-01-800x200.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...