Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Naruto Story REAKTYWACJA! 28.03.2014 Godzina 18:00!


sediven

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nsnv2kopia.png

Naruto Story jest projektem gry MMORPG opartej na silniku Tibii. Wszystkie nasze skrypty, grafiki mają za zadanie ukazać klimat panujący w popularnym anime - Naruto. Klimat, odpowiednia władza serwera, unikatowość gry, to wszystko znajdziesz tylko i wyłącznie tutaj. Jedenaście profesji, duża ilość czarów oraz możliwość transformacji! Chcesz się dowiedzieć więcej? Sam sprawdź grając. Za projekt Naruto Story odpowiedzialna jest ekipa NSTeam, my ją kontynuujemy.

 

 

 

  • IP: 46.22.166.218
  • Accmaker: http://46.22.166.218/
  • Forum: http://www.narutostory.pl/
  • Klient 7.72
  • Parametry hostingu
  • Procesor 2 x 3.4 GHz
  • Priorytet CPU Wysoki
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Dysk SSD + HDD 20 GB + 60 GB
  • Transfer bez limitu
  • Łącze 100Mbps lub 1Gbps
  • Typ serwera: PVP
  • Aż 16 profesji
  1. Naruto Uzumaki
  2. Sasuke Uchiha
  3. Sakura Haruno
  4. Kiba Inuzuka
  5. Shino Aburame
  6. Hinata Hyuuga
  7. Rock lee
  8. Neji Hyuuga
  9. Ten Ten
  10. Shikamaru Nara
  11. Chouji Akimichi
  12. Sabaku no Gaara
  13. Temari
  14. Haku [ DO OBLOKOWANIA Z QUESTA ] 
  15. Kimmimaro Kaguya [ DO ODBLOKOWANIA Z QUESTA ]
  16. Itachi Uchiha
  • System sag, tasków oraz misji
  • Fly system ( System latania )
  • System Chakra Control
  • System loterii
  • System warów ( Color war )

Polega on na tym że gdy war gate się otworzy, gracze mogą do niego dołączyć. Po czasie, system dzieli graczy biorących udział na drużyny: niebieska, czerwona, zielona. Nagrodą są medale: złote, srebrne, brązowe, które później można wymieniać na PACC.

  • System przywoływania ( Kuchiyose no Jutsu )
  • Share exp w party
  • Pisanie własnych zwojów
Screeny:
klrc.png
riul.png
7u07.png
v8zc.png
123syp.png
emtecandmangekyo2.jpg
tayuyam.png
 
Na koniec jeszcze dodam baardzo stary film, przedstawiający war system.

Opublikowano

No WRESZCIE !

 

Grałem na tym ots jeszcze za czasów gdy Adrik był Administratorem .

Gra ma wspaniałe grafiki i klimat , ale we wcześniejszych edycjach Adrik po psuł wszystko systemem PVP .

Czekam z niecierpliwością i polecam każdemu prawdziwemu fanu NARUTO chociaż do zobaczenia miasta i jego okolic .

Pozdrawiam i widzimy się na officjalu ^^.

Kraksa & Snow Kids

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...