Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy komputer dobrze złożony, co zmienić, by zredukować koszt?


MrTercio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dałbym tutaj tańszy cooler, ten i tak jest niedostępny. Fera 2 dałaby radę tutaj z dobrą pastą termoprzewodzącą.

 

Zastanów się Radiatorze co piszesz. Jak chce robić OC to lepiej wziąć tą i5 i ją podkręcić, będzie lepsza niż jakiś Xeon.

 

Radiator na propsie, jak zawsze.

Opublikowano

Dałbym tutaj tańszy cooler, ten i tak jest niedostępny. Fera 2 dałaby radę tutaj z dobrą pastą termoprzewodzącą.

Zastanów się co piszesz.

 

Zmiana procka na Xeona albo wersję nie do OC i płytę główną na tańszą, cooler do wywalenia i RAM w Dual Channel.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

zrezygnował bym z chłodzenia, i wrzucił mocniejszą płyte do OC.

Możesz pomyśleć o wywaleniu nagrywarki bo zawsze z pendriva możesz zbootować, ja swojej nagrywarki nie używałem do wczoraj od ponad 2 lat. :P

graphic.png
Opublikowano

wszystko ze sobą będzie działało ale z tym cięciem kosztów wywalił bym macho (chłodzenie).

Dużych efektów ono nie da temu prockowi a tylko koszta powiększa.

 

Jeśli chcesz kupować chłodzenie to kup takie cuś :

 

http://allegro.pl/thermalright-silver-arrow-sb-e-se-od-reki-w-wa-i4096296357.html

OC na tym wskazane, macho by tylko chłodziło dobrze ale nie dawało by za dużych możliwości OC.

 

Jak mówiłem wcześniej stawiał bym bardziej na doplate do mobo kosztem chłodzenia. I w przyszłości inwestował w porządne chłodzenie.

Box'owy cooler powinien sobie poradzić, a jak nie to za 50zł jakieś cacko byle by dobrze chłodziło :D

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...