Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można przejąć kontrolę nad samsungiem ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zastanawiam się nad tym czy można przejąć kontrolę nad Samsungiem.

Dowiedziałem się niedawno, że znajoma ma coś z telefonem, dokładniej dostaje SMS od samej siebie, mówiąc do telefonu przez koleżankę aby napisała sama do siebie "lopy ?"  schowała telefon, po chwili otrzymała takowego SMS... Oprócz tego włącza się jakiś chat online ? Gdzie gada jakaś ?kobieta ??

 

Orientuje się ktoś w sprawach przejmowania kontroli nad telefonami z androidem ?

Jeżeli tak proszę o kontakt na PW.

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

skoro zainstalowała jakieś syfy z netu ( pełno tego w aplikacjach czy grach ) niech się nie dziwi że tak ma , zresztą to skutki nie używania antywirusa

aplikacje push czy reklamy często się wyświetlają w programach/grach a skoro to kobieta to pewnie klikneła w to

 

gdzie ty widzisz coś dziwnego w napisaniu sms do siebie ??? normalnie wyślesz i dojdzie do ciebie

 

co ci da że bedziesz miał kogoś kto się orientuje skoro ty nie będziesz miał pojęcia co on do ciebie mówi i o czym...

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Może coś tam mieć ;p

 

Niech zainstaluje lookouta to jej to wszystko wywali.

 

Jeżeli chodzi o hakowanie to radzę ci się w to nie bawić bo w 70% przypadków sytułacja wygląda tak:

 

Jakiś typ na oglądał się bajek o hackingu i chce zostać "hakierem" androida.Wpisuje w google:

Jag zachafować telewon z androidem

Wyskakuje mu jakiś filmik w którym koleś rzekomo pokazuje jakiś super pro program do "hajkingu" i daje jego instalke w opisie.Noob ściąga instalke bo chce być "prohakierem" instaluje sobie na swoim super fonie,a po tem dostaje rachunek na 500 zł bo koleś z YT zrobił go w jajo i dał mu aplikacje wysyłającą smsy premium...

 

Jak już ci tak KONIECZNIE zależy to poczytaj o BTinfo (miałem kiedyś i złego słowa powiedzieć nie moge) aczkolwiek oficjalna wersja działa tylko na starych telefonach bez andka.

 

No ale bądź co bądź zawsze istnieje ryzyko że ktoś tam coś dorzucił do kodu apki,więc i tak nie warto żebyś się tym bawił.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...