Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem fifa world z graniem na padziem oraz klawie i włączeniem gry!


lubieplackix3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej siemano wszystkim ;3

Mam taki problem z grą fifa world

Jak już sam Tytuł gdzie się bardzo rozpisałem tłumaczy o tym , że mam problem z graniem na padzie i klawie

Gdy chce grać na padzie to pad poprostu nie reaguje tak samo jest z klawą mogę grać tylko myszką!

A mam ustawione na klawe lub na pada.

2 nastomiast wkurw.ający mnie problem jest taki, że nie moge grać bo gdy wbijam w gre to:

pisze Zaczekaj na zakończenie logowania na serwerach EA no ok czekam i zaaraz gra sie zwiesza i się wyłącza.

Nie wiem czym to jest spowodowane bo nie jestem ogarnięty w tych sprawach i poprostu jestem "gimbusem"

Prosze o pomoc i z gory dzięki BUJA ;3

Opublikowano

Spróbuj tego:

 

I tried this solution and it worked.



Create a new folder on "С:/" and name it "Documents".
Go to С:/Users/ "Your Computer Name", right click on "My Documents" folder and coose "Properties".
Click on the "Location".
Click "Move" and move this "My Documents" folder to С:/Documents (this folder, that you`ve created earlier).
Agree to all pop ups.
Once it`s done, go to your new "Documents" folder and check if "FIFA" folder is there, if yes - reload the game.

Note: If in the process your "Documents" folder has been renamed to "My Documents", rename it back to "Documents" manually.

 

DZIAŁA POTWIRDZAM I POLECAM

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Wchodzisz do folderu C:/Users/<TWOJA NAZWA UZYTKOWNIKA>/

Otwierasz właściwości "Moje Dokumenty":

p3qmu9.jpg

Zmieniasz lokalizację na C:\Documents (moja sugestia - nazwa nie ma znaczenia, ważne by folder nie miał polskich, ruskich ani specjalnych znaków)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...