Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wartości bonusów i zmiana


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuje pomocy w sprawie zmiany wartości bonusów żeby były drobniejsze bo na teraz są po 10 -15 - 35 nawet . Kolejna rzecz to zmiana bonusów stałych, robiłem juz to ale nie zadziałało i nadal są jakie były. A tak to wygląda chce zmienic bonusy stałe w tym łuku.


66157818673662295290.png

 

Opublikowano

a bonusy stałe to

 

applytype0 = id bonusu

applyvalue0 = wartość bonusu

 

applytype1 = id bonusu

applyvalue1 = wartość bonusu

 

applytype2 = id bonusu

applyvalue2 = wartość bonusu

 

W clientowym item proto ustawiasz ile ma pokazywać a  w serwerowym ile ma dawać naprawdę.

0bFkqdJ.png

Opublikowano

no to tak zrobiłem i nie zmieniło nić w itemku, czy to jeszcze w cliencie musze zmienić ?

 

ok ogarniam juz 

Tak.

Musisz edytować również item_proto, które znajduje się w locale_pl > locale > pl (rozpakowujesz np. FileArchiverem).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Masz 5 kolumny. Tzn. Jeśli w każdej z nich wpiszesz inną wartość to wtedy jeden bon będzie miał 5 wartości. Innymi słowy, jeśli chcesz aby na ludzi zawsze wpadała maksymalna wartość bonu to wtedy w każdej kolumnie ustawiasz ta wartość np. 15,15,15,15,15 i wtedy zawsze bon na ludzi będzie 15%

Opublikowano

Wartość bonów zmieniasz w  tabelce lv1,lv2,lv3,lv4,lv5.

Jeżeli chcesz aby boby wchodziły max w każdej z tych kolumn ustawiasz to samo.

Jeżeli chcesz żeby bony wchodziły raz tak raz tak,to ustawiasz według gustu,w tej tabeli 15 w tej 15 a w następnych po 20 np.

Jak nie wiesz za co jaki bon odpowiada poszukaj w googlach.

Opublikowano

Bon średnie to normalny bon. Ustawiasz w kliencie i po stronie serwera. (w kliencie jeśli jakaś broń ma wbudowane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...