Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wychodzenie z Piekła - parę pytań dla zaawansowanych !


TenStylOdLajka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Mam do Was pytanie. Chciałbym, by poleciliście mi jakieś postacie na szybkie wychodzenie z elo hell. Sam słyszałem, że najlepiej sprawdza się Katarina + Cassiopeia na midzie. Macie może jakieś techniki gry, które pomogą mi grać tymi postaciami ? Tak bym w duo z kolegą, sam mógł zagrać na 5 przeciwników nie zważając uwagi na to jak grają moi towarzysze z drużyny ?

 

Czekam na przydatne rady,

będę nagradzał forumowymi plusikami.

 

pozdrawiam serdecznie

 

Opublikowano

Ja osobiście gdy bawię się w Bronzie to gram zazwyczaj Lee Sinem. Mi przyjemnie się nim gra. Na low elo można w banalny sposób wygrać, ograć.

Nie ważne czy Jungle, Top czy Mid.

 

 

Z drugiej strony, nie powinieneś kierować się Tym co powiedzą inni.

Graj tą postacią, którą idzie Ci najlepiej. To jest ten złoty lek na wyjście z 'piekła'.

 

Graj na pełnym chillu. Nie denerwuj się.

 

 

Nie używaj żadnych skryptów itd, grając przykładowo taką Katariną.

Najlepiej nauczyć się samemu, szybkiej reakcji, combosów itd.

Taki BoL nie nauczy Ciebie grania. To tylko głupi wspomagacz.

 

Polecam oglądać streamy na Twitchu pro playerów :).

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Nie ma takiego sformułowania, graj danym championem i będziesz challenger. Typek może ogarniać Jayce i dojdzie do challengeru łatwo a ty za cholerę - wątpie. Ogarniasz Cassio (if you know what i mean) to zdobędziesz challengera, inny może nie.

 

Graj tym czym potrafisz, nie ma na to reguły.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Graj Twitchem na jungli, jeżeli nie wyjdziesz nim przynajmniej na golda to znaczy że zasługujesz na gówno 10

Twitch w jungli juz dawno nie dziala.

Graj tym czym chcesz.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Graj tym, z czym czujesz się najlepiej i nie sugeruj się odpowiedziami innych, albo bol i challenger, jak nie powiem kto(N*****r)

graphic.png

Opublikowano

Riven/Lee/Ryze - top;

Cassio/Syndra/Katarina/Yasuo - mid;

Vayne/Jinx/Lucian - bot.

 

Tym spokojnie wycarrujesz piekielną dywizję.

Opublikowano

Graj na Bolu wystarczy miec MÓZG I byc człowiekiem żeby wyjsc na Bolu z brązu.

 

Jeśli nie polecam ci grac Jaxem :) Robi Solo 1v5.

 

Powodzenia w YoloQ.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

@up kolega pytał o radę zaawansowanych graczy a nie do bolowców

@top khazix khazix i... khazix, ewentualnie yasuo. khazixem przy boostowaniu kont na bronze-silver miałem staty po 30/5 co gre praktycznie, nie ważne czy 4v5 czy feedery w teamie, zawsze wygrywało się grę

Opublikowano

Jak chcecie duo to polcam katarina mid i supp Morgana jest to chyba jedyna możliwość na wygranie gry 2vs5

Chodzi o to ze gdy jest tf to Morgana rzuca tarcze na kate a ta sie wbija, dzieki tarczy morgany nie przerwa jej ulta.

Opublikowano

@up kolega pytał o radę zaawansowanych graczy a nie do bolowców

 

@top khazix khazix i... khazix, ewentualnie yasuo. khazixem przy boostowaniu kont na bronze-silver miałem shtaty po 30/5 co gre praktycznie, nie ważne czy 4v5 czy feedery w teamie, zawsze wygrywało się grę

 Nie jestem Bolowcem tylko stwierdzam fakt, że na Bolu ludzie latwo wychodzą, przykładem są moi Koledzy :)

 

Btw. Teraz Kha bez dobrego Early to jest Shi..

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

A ja Ci polecam mastera,kha zixa,ogolnie asasynow - nimi najlatwiej jest wyjsc z 'piekla' (moim zdaniem) 

Xaltor_eune_121_1_nozg.png

Opublikowano

Polecam wymainować 1 postać. Każda postać wymainowana może dużo zdziałać.

Sam champ nic ci nie da jak grać nim nie będziesz potrafił.

League of Legends

Opublikowano

Nie spodziewałem się, że dyskusja się aż tak rozwinie o.O

Będę kierował się Waszymi radami. Niestety, na BoL'u grać nie będę, nigdy w żadnych grach nie oszukuję i gram fer,

po to chyba są gry jak się nie mylę. Jak na razie będę próbował wychodzić Jaxem i Katą, gdyż tym najlepiej mi idzie.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie porady,

plusiki rozdam każdemu,

 

pozdrawiam ;)

 

@Edit1

 

Temat sam zamknę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...