Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie rozumiem dlaczego tak robią ?


ewelka5lp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć otóż iż oglądam bardzo dużo streamerów, Co grają moim zdaniem najlepiej w ISS. I bardzo mnie to ciekawi, że niektórzy zamiast ubrać Custom Guerlli wybierają Mtv, dlaczego tak robią?

 

Proszę o sensowną wypowiedż dam naj :}

Opublikowano

Może, żeby lepiej wtopić się w otoczenie? :D

 

Sam tak robię, jak chodzę na wyprawy - ciężej wtedy wykryć przeciwnika.

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Wtopienie się w otoczenie to raczej nie to bo gracze mają ESP i inne Shity ... 

Stremerzy  to mają gurelie  przeważnie


znacie napewno ''Dakote'' on zawsze ma castoum  Najlepszy gracz w  ISS 1 w ranku ... 


a co do twojego pytania to moim zdaniem mtv się nie opłaca bo jest słabszy protect ... 

Opublikowano

1. mogła być uszkodzona zbytnio

2. mógł chcieć się wtopić w otoczenie

3. 15% różnicy z hardenem (skill) to nie jest jakoś dużo a mniej się rzucasz w oczy wtedy ^ ^"

Opublikowano

1. mogła być uszkodzona zbytnio

2. mógł chcieć się wtopić w otoczenie

3. 15% różnicy z hardenem (skill) to nie jest jakoś dużo a mniej się rzucasz w oczy wtedy ^ ^"

Przyznam ci racje z tym uszkodzeniem i wgl 

 

Ale nie rozumiem tego waszego w topienia się w otoczenie bo sami wiecie    :) jeśli gracie  

 

że ESP czyli WH_AIM BOT  itp to jest dodatek do tej gry 

 

Wychodzę z założenia że lepiej mieć jakieś słabe EQ bo cziter sobie odpuści bo oni widzą jakie macie rzeczy ... 

 

A może temu zakładają te MTV ochrona przed cziterami 

 

bo sami wiecie cziter poleci od razu na najlepszego kolesia z eq wiecie snajperka, Castoum,noktowizor i tak dalej 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...