Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak usunąć Serwer TS3 za pomocą Putty?


Dj666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobilem sobie ts'a zeby sie pobawic ale chcialbym go usunac i zrobic od nowa bo zrobilem pewien blad 
czy da sie jakos usunac przez PUTTY ? 
serwer mam na host1free.

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

zainstaluj sobie na vpsie mc. to cos ala total commander. tam zaznacz katalog z ts usun i rozpakuj instalke na nowo.

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3


Kontakt:


PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

Opublikowano

@mozesz troche jasniej ? :X bo nie za bardzo Ciebie zrozumialem.

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

odpal sobie jako root

 

apt-get install mc

 

potem wejjdz w mc wpisujacj w kjonsolji mc

 

usun katalog z tsem i sciagnij na nowo, wypakuj i ciesz sie nowa instalka

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3


Kontakt:


PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

Opublikowano

odpal sobie jako root

 

apt-get install mc

 

potem wejjdz w mc wpisujacj w kjonsolji mc

 

usun katalog z tsem i sciagnij na nowo, wypakuj i ciesz sie nowa instalka

 

http://c.wrzuta.pl/wi3994/aa2f732e00264b1f5331b443/test

mam takie bledy..

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

moze na początek załaduj jrepjozytoria  z 

http://www.debian.pl/threads/1408-Repozytoria-Debiana-wpisy-w-pliku-etc-apt-sources-list

dla jessie

 

potem

 

apt-get update

 

potem

apt-get upgrade

 

potem  dopiero

apt-get install mc

 

jco to repozytoria i gdzie i jak zmienic masz w google.

 

 

drugą opcją to po prostu przejscie do katalogu gdzie masjz ts ale nie wchodzenie w niego i polecenie

 

rm -r nazwa_katalogu_tsa

potem y

 

i rozpakowujesz jakj zwykjle

 

sory za jjjjjjjjj nawali klawiatura

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3


Kontakt:


PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

Opublikowano

moze na początek załaduj jrepjozytoria  z 

http://www.debian.pl/threads/1408-Repozytoria-Debiana-wpisy-w-pliku-etc-apt-sources-list

dla jessie

 

potem

 

apt-get update

 

potem

apt-get upgrade

 

potem  dopiero

apt-get install mc

 

jco to repozytoria i gdzie i jak zmienic masz w google.

 

 

drugą opcją to po prostu przejscie do katalogu gdzie masjz ts ale nie wchodzenie w niego i polecenie

 

rm -r nazwa_katalogu_tsa

potem y

 

i rozpakowujesz jakj zwykjle

 

sory za jjjjjjjjj nawali klawiatura

 

do momentu apt-get wszystko ok :D ale pozniej mam blad. 

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...