Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawody terrarii - Walki długoterminowe


Rexu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka! Już dawno myślałem nad zrobieniem czegoś a.la zawodów w terrarii. Wreszcie podjąłem się zrealizowania takich zawodów smile.png.

O co biega?
Na mapie medium/small (do ustalenia) będą 2-3 drużyny które będą miały po 3 członków każda. Zaczynamy od początku, zmiana ekwipunku na singlu równoważy z dyskwalifikacją z gry. Walki 3 drużyn będą odbywały się na zamkniętej arenie (aby nie można było uciec) w określonych terminach (po 30 min walka) a rodzaje walk będą różne. Możliwe również będą najazdy na bazę przeciwnika (Cała drużyna musi walczyć, i nie może wrócic na pole bitwy po śmierci). Bazy będą do zniszczenia jedynie dla członków drużyny.
Przechodząc do innej sprawy - serwer gry nie będzie włączony 24/7, i będzie tylko w określonych terminach (po ~4h w dni wolne i w dni robocze do ustalenia pomiędzy zawodnikami).
Wygra ta drużyna, która dojdzie do ustalonej liczby wygranych turnieji.
Na 1 drużynę przypadają 3 klasy - 1 mag, 1 rycerz, 1 łucznik (od tego zależy broń, ekwipunek i kolejka w turniejach).

Zasady mogą się zmienić diametralnie

Szablon:

Wiek:
Ile grasz w Terrarię:
Jak dobrze grasz:
Mikrofon:
Dostęp do Terrarii(ile dziennie h):
Klasa:

http://goo.gl/zxDVJD <-- Tutaj kandydaci i teamy

Max 2 osoby PRE-MADE w 1 teamie (chyba że komputer wylosuje)

Opublikowano

Wiesz, pomysł fajny. Możesz zawsze napisać do mnie na PW i zrobimy z tego coś w rodzaju konkursu z nagrodami na forum. :)

Jeżeli chcesz użyczyć pomysłu, oczywiście. :)

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Pomysł w sam sobie jest dobry, ale czy serwer wypali na dłuższą metę ? Wiele razy spotkałem się z podobnymi serwerami, które padały po tygodniu.

 

Wiek: 15
Ile grasz w Terrarię: 2 lata 
Jak dobrze grasz: Na grze znam się bardzo dobrze tak samo jak na serwerach.
Mikrofon: Jest
Dostęp do Terrarii(ile dziennie h): Jestem człowiekiem, mam naukę, na gry nie poświęcam, aż tak dużo czasu. W ciągu dnia praktycznie nie gram ale tak z 1h mogę przeznaczyć na grę. Weekend to z 4h.
Klasa: rycerz

Opublikowano

Pomysł w sam sobie jest dobry, ale czy serwer wypali na dłuższą metę ? Wiele razy spotkałem się z podobnymi serwerami, które padały po tygodniu.

 

Wiek: 15

Ile grasz w Terrarię: 2 lata 

Jak dobrze grasz: Na grze znam się bardzo dobrze tak samo jak na serwerach.

Mikrofon: Jest

Dostęp do Terrarii(ile dziennie h): Jestem człowiekiem, mam naukę, na gry nie poświęcam, aż tak dużo czasu. W ciągu dnia praktycznie nie gram ale tak z 1h mogę przeznaczyć na grę. Weekend to z 4h.

Klasa: rycerz

Nie serwer, tylko turniej :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...