Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Recovery Samo Mi Sie Usuneło...! Co Zrobić...?


bTwoPL

Pytanie

Opublikowano

Siemaneczko... ;)

Mam Dość Duży Problem...

Mianowicie...

Kopia Zapasowa Sama Mi Się Usuneła!!!

Bardzo Prosze O Podpowiedz Dlaczego Się Tak Stało Lub

Co Zrobić Aby Znowu Ją Przywrócić...

A Jeżeli Do Tego Nic Się Nie Da Zrobić To Czy Moge Pobrać Jakieś Recovery Do Mojego

Kompa (Asus X54H) Albo Czy Moge Zrobić Coś Innego Aby Mocno

Odladżyć Mój Komputer... :(

Bardzo Prosze O Pomoc W Naggorde Daje Like & Sub...

Naprawde Proszeee...

Pomogłem...?

 

Jeśli Tak Daj Like... ;)

Pozdrawiam... :D

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napewno się usuneło, korzystałeś z niego. W asusach jest tak że, trzeba partycje na której jest recovery dać jako aktywną, inaczej nie załączy podczas próby jej uruchomienia.

Tak Nie Do Konca Rozumiem...

Moge Jeszcze Odzyskac Mojego Backupa...?

Jest To Dla Mnie Bardzo Wazne...

:(

Pomogłem...?

 

Jeśli Tak Daj Like... ;)

Pozdrawiam... :D

Opublikowano

Napewno się usuneło, korzystałeś z niego. W asusach jest tak że, trzeba partycje na której jest recovery dać jako aktywną, inaczej nie załączy podczas próby jej uruchomienia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...