Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rzecz z DayZ Moda, której najbardziej brakuje w DayZ Standalone


RADTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi najbardziej brakuje respawnu lootu. A czego brakuje w DayZ Standalone wam?

 

Wymieniamy tylko po jednej rzeczy, która była dostępna w DayZ Modzie ;) .

graphic.pnggraphic.png


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jaki cel ma ten temat? jak byscie byli na bierzaco byscie juz wiedzieli ze pojazdy wedlug planu pojawia sie w 2-3 kwartale roku 2014 respawn lootu bedzie wprowadzony w tym lub nastepnym patchem

do tego maja byc zwierzeta ktore beda towarzyszyc graczu  czyli kon lub pies oraz agresywne zwierzeta typu niedzwiedzie czy wilki , pierw wprowadza rowery i male samochoty potem beda heli i ciezarowki wieloosobowe itp itd poszperajcie po necie...

Opublikowano

jaki cel ma ten temat? jak byscie byli na bierzaco byscie juz wiedzieli ze pojazdy wedlug planu pojawia sie w 2-3 kwartale roku 2014 respawn lootu bedzie wprowadzony w tym lub nastepnym patchem

do tego maja byc zwierzeta ktore beda towarzyszyc graczu  czyli kon lub pies oraz agresywne zwierzeta typu niedzwiedzie czy wilki , pierw wprowadza rowery i male samochoty potem beda heli i ciezarowki wieloosobowe itp itd poszperajcie po necie...

A ktoś pisał, że tych rzeczy nie będzie? Będą, ale jeszcze ich nie ma i nam brakuje.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Wilki? Strach będzie chodzić po lesie :D Zdecydowanie najbardziej brakuje mi Dragunova moja ulubiona broń z moda. ;)

Opublikowano

Namiotów -.-

Dla mnie gra jest bezcelowa gdy nie mogę składować swoich itemów.

Plus jakiegoś plecaka, który pozwala na noszenie większej ilości broni długiej przy sobie np. karabin szturmowy i karabin snajperski 

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

Pojazdow.

Najlepsze jest to, ze gralem 2 razy na ser. DayZ SA z tzw. ModK i sa tam dzialajace pojazdy :)

Fps i ping taki sam jak w wer. zwyklej :)

test

 

 

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...