Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy Transfer na Westa... no nie wiem nawet do rusków moze byc


WasserFull

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy jest jakas mozliwosc na przeniesienie sie za free na Westa z nordica albo chociaz do rusków byle by uciec z EU Nordic&Troll

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

OCZYWISCIE, że nie :C riot nei uznaje takiego czegos poniewaz transfer konta zaliczają do przedmiotów "zuzywajacych" sie ;) tylko i wyloncznie jezeli ktos ukradł ci konto i przeniósł to ci to cofna ... ale tak to tylko zakup RP C:

Opublikowano

Niedawno (chyba) była możliwość przeniesienia konta za darmo, teraz to tylko płatne transfery są. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Tylko czasami lecz imo nie będzie takiego czegoś west -> east east -> west bo każdy przeszedłby na westa bo na eaście nob timy.

Jedynie do jakiejś Brazylii czy coś

Opublikowano

Przeniesienia za darmo są tylko i wylacznie wtedy, kiedy otwierają nowy serwer. Jszcze pare miesiecy temu polacy mieli mozliwosc przeniesc sie z westa na easta, ale to było jednorazowe

Opublikowano

A czy ktoś wie kiedy dadzą darmowy transfer?

JAK WYSŁUCHAJĄ POLAKÓW I OTWORZĄ DLA NICH NOWY SERWER SPECJALNIE DLA POLSKI XDDD

wtedy na 99%

Opublikowano

JAK WYSŁUCHAJĄ POLAKÓW I OTWORZĄ DLA NICH NOWY SERWER SPECJALNIE DLA POLSKI XDDD

wtedy na 99%

wtedy wole zostac na nordicu ;D

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Jeśli miałby być znów darmowe transfery, jak ostatnim razem, to połowa by uciekła, połowa by przyszła z drugiego serwera i tak w kółko. To raczej nie nastąpi. 

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...