Skocz do zawartości

BBot - co i jak?

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

BBot - co i jak?

BBot jest to jeden z najlepszych aktualnych botów do Tibii.

Posiada sporo funkcji i co najważniejsze, jest bardzo prosty w obsłudze, jak i jego wykrywalność nie jest też zbyt duża.

Kolejnym wielkim plusem BBota są darmowe, jak i płatne skrypty (do pobrania na forum bota).

Dobra jakość bota, co wiąże się, że bot jest płatny oraz nie ma żadnego sposobu na scrackowanie go.

Ale bez obaw, bot jest tani i posiada system "Invite Friends", dzięki czemu możemy mieć go nie wydawając grosza.

Koszt BBota

-11zł sms = 15 dni

-23zł sms = 30 dni

Oficjalna strona BBota :

https://bbot.bmega.net/

Funkcje&gadżety

nnnpng_erarxax.png

***BBot ma wbudowany MultiClient!***

[~~] Basic Tools :

Basic Functions - Różni pomocnicy, pokazany na screenie wyżej.

HUD % Informations  - Statystyki, jak i informacje (Exp/h / Profit / Waste / Gold/h / Player level)

Protector  - Nie daj się złapać nieoczekiwanego, opcji tej jeszcze nie testowałem.

Trade Helper - Pieniądze nigdy nie były takie proste - pomaga nam sprzedawać/kupować rzeczy na trade.

[~~] Healing Tools :

Friend Healer - Używanie UH'a, bądź sio na przyjaciela nigdy nie było takie proste! - Leczenie przyjaciół.

Healer - Leczenie, przy najtrudniejszych wojnach, akcjach - Używanie potionów/czarów leczących.

Mana Tools - Uciążliwe manasowanie? - Używanie mana potionów, zbicie full many.

Re-User - Trzymaj ręce na ważniejsze rzeczy - Uzywanie Strong Haste/ Haste/ Softy / Amulety / Paraliże itd.

[~~] Automation Tools :

Enchanter - Runy nigdy nie należały do najtańszych - Robienie run.

Trainer - Szybki sposób, by osiągnąć swoje marzenia - skillowanie na slimmach etc.

Killer - Zniszcz swoich przeciwników - Targeting...

Cavebot - Nie musisz siedzieć godzinami.... - Samodzielne dotarcie do celu.

Looter - Szybka ręka - Zbieranie loota.

[~~] War Tools :

Basic War - Zabić ich - Combo Lider/na wojny etc.

Allies & Enemies - Bądź ostrożny - nie testowałem.

War.NET - Bądź szybszy od swoich przeciwników - Push/paral przeciwników.

[~~] Advanced Tools :

Macros - Coś w stylu "hotkeyów" np. zakładanie mounta...

Macro Editor - Edytor "hotkeyów"

Variables - Nie testowałem.

Special SQM's - Nie testowałem.

[~~] Settings

Save - Zapisz swój skrypt BBot'a.

Load - Wczytaj zapisany skrypt BBot'a.

Tak od siebie dodam, że robienie Refflerów, bankierów itp. jest tak zabawnie proste...nie wspominając o waypointach, gdzie wystarczy wcisnąć "Learn" i BBot wszystko zapisuje. Myślę, że niektórzy z Was skuszą się na ten projekt....

Edytowano przez knockout

Pani Kasia

Można ustawić w BBocie opcję, że do jednego bp wrzuca mi np, creature producty, a do innego same gp?

Pani Kasia

Można ustawić w BBocie opcję, że do jednego bp wrzuca mi np, creature producty, a do innego same gp?

Wchodzisz w automation>looter>klikasz na ID GP i na dole masz pasek w którym są Twoje BP jakie masz i tam sobie wybierasz, żeby Ci wrzucał.

graphic.png

dzięki.

jeszcze jedno.

zaznaczam żeby otwierał ciała, to można tak ustawić, jak luram np. 5 potworów i jeden z nich padnie to żeby od razu go otwierał i zgarniał loota?

Pani Kasia

da sie jakoś skopiować waypointy z samego expowiska(czyli pomijając trase z depo i do depo lub na inne miejsce) i wkleić je np 20 razy i potem uczyc bota zeby wracał do depo? tak aby bot robil 20 cykli na expowisku i wracał a potem znowu powracał?

i czym wogóle różnią sie opcje w protectorze: logout, exit client i wyłączenie kompa - bo wg. mnie to na to samo wychodzi

Mały blog o gierce plemiona

nie wiem jak inni, ale ja mam złe doświadczenie z tym botem. Niestety 2 razy dostałem bana. Co najlepsze używałem go sporadycznie. 

Lenovo Y50-70 | I7 -7420HQ | GTX 960 | 8GB | 512SSD 

Potrzebujesz Grafika ? Pisz na priv :) 

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...