Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.x] ► MegaCrash! ▬ Survival+Frakcje! ▬ Heroes! ▬ Zapraszamy! ◄ ®


Bartek5202

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 
c2ah.png
 
 
 
G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif
 
 
 
1346003482__de2zjo.gif Nazwa SerweraMegaCrash
 
1346003482__de2zjo.gif IP Serweras18.hostmc.pl:3135
 
 
1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera1.7.x
1346003482__de2zjo.gif SlotyMax 60
1346003482__de2zjo.gif RodzajSurvival + Frakcje
1346003482__de2zjo.gif Typ SerweraSlotowy
1346003482__de2zjo.gif White-ListNie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif END: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvPTak
1346003482__de2zjo.gif ZwierzetaTak
1346003482__de2zjo.gif Pluginy
 
 
 
Heroes - własna konfiguracja, dodaje skille i klasy.
Factions - dodaje gildie, wojny itp.
FactionsChat - dodaje chat gildyjny.
Job - dodaje na serwer prace.
AuthMe - wprowadza komende logowania.
AutoMessage - dodaje do gry InfoBota.
AutoSave - automatycznie zapisuje świat.
ChestShop - tworzenie własnych sklepów.
 OpenInv - pozwala na otwieranie ekwipunków graczy oraz branie/dodawanie itemow.
OtherDrops - drop ze stone (anty X-Ray)
RandomTp - losowy teleport w losowe miejsce na mapie.
Timeismoney - czas to pieniądz, dodaje bankomat.
NoCheatPlus - jak sama nazwa wskazuje do czego służy ;)
BanItem - blokada dowolnego itemu.
 
 
 
 
Właściciele: Grzeniuuu, Bartek5202
 
Admin: Demokop
 
Technik: FusionJP
 
 
Dodatkowe%20Informacje.gif
 
 
 
Zapraszam serdecznie do grania na nowym serwerze !
Na serwerze panuje miła atmosfera, staramy się żeby miło spędzać czas !
Również poszukujemy modernatorów na serwer !
Swoje podania/propozycje prosimy kierować w komentarzach/opiniach pod tym tematem !
Wzór takiego podania:
 
Nick w Grze: 
Imie: 
Wiek: 
Jak długo grasz w MC: 
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić serwerowi: 
Znajomość Komend:
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany: 
Posiadasz TS3+Micro: 
Premium/NonPremium:
Coś o sobie: 
 
ZAPRASZAMY !!!
 
 
 
P.S: Proszę Moderatorów o nie usuwanie tematu, bądź zamykanie. W razie jakich kolwiek zastrzeżeń proszę napisać na PW, a poprawie  ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...