Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak używać płatnych skryptów za darmo?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiscie ze tak , pelno osob tak uzywa , jakies skrakowane albo cos. Ale ja nie mam pojecia jak i skad.

Opublikowano

Niech ktoś zrobi poradnik jak scrackować :)

Niech ktoś zrobi poradnik jak używać regulaminu ploxxxx

@topic

na forum nie popieramy piractwa.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Nie wiem, co ludzie piszą nie posiadam Vipa, oraz nie gram na BoL'u, ponieważ w d1 nei da się grać na 15 fpsach ;)

 

TOPIC:

Zapewne się nie da... zauważ, że BoL jest juz ogromna "instytucją" i większość rzeczy mają na serwie. Aczkolwiek napewno dobry programista przy posiadaniu skryptu i vipa da rade to zrobić ;)

Opublikowano

Nie wiem, co ludzie piszą nie posiadam Vipa, oraz nie gram na BoL'u, ponieważ w d1 nei da się grać na 15 fpsach ;)

 

TOPIC:

Zapewne się nie da... zauważ, że BoL jest juz ogromna "instytucją" i większość rzeczy mają na serwie. Aczkolwiek napewno dobry programista przy posiadaniu skryptu i vipa da rade to zrobić ;)

Nawet jeśli mają autoryzacje na serwerze to nic nie da, np. Reborn bronił się przede mną godzinę. :)
Opublikowano

Istnieją cracki do najdroższych płatnych skryptów takich jak Evadeee.
Oczywiście jest to działalność polegająca na łamaniu prawa autorskiego poprzez nielegalne kopiowanie i posługiwanie się własnością bez zgody autora lub producenta i bez uiszczenia odpowiednich opłat.

 

Ten temat i tak zostanie wyrzucony do kosza. 

2ex0sgm.jpg
Opublikowano

Program Wireshark pewien użytkownik pisał nawet... Próbowałem (2 dni się bawiłem) i się poddałem. Jest emulator poszukaj na chinskiej stronie musisz się skontaktować do typka komunikatorem QQ.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...