Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana żółtego napisu w menu Minecraft


Pekaiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć! Chcesz zmienić żółte napisy w menu miencraft? Tak?! Tutaj masz odpowiedz!

Przejdzmy do poradnika!:

 

Okey to zaczynamy: Start > Uruchom > %appdata% > .minecraft > bin > minecraft.jar (otwieramy za pomocą WinRara lub 7zipa)

Szukamy folderu o nazwie "title". Po otworzeniu widzimy plik tekstowy o nazwie "spalshes.txt" Otwieramy go i jeśli chcemy, usuwamy jego zawartość i piszemy co chcemy.

Pekaiem-Grafika-Grafika-21.png

Opublikowano

Powiem tyle. Po co to komu!!! Mi się napewno nie przyda i szczerze przyznam, że te żółte napisy w menu są git (nic dodać nic ująć)

Opublikowano

Powiem tyle. Po co to komu!!! Mi się napewno nie przyda i szczerze przyznam, że te żółte napisy w menu są git (nic dodać nic ująć)

Przydatne jest gdy tworzymy paczke modów i chcemy zmienić żółty napis na na przykład: Paczka by Pekaiem 

Pekaiem-Grafika-Grafika-21.png

Opublikowano

i tu już zwaliłeś poradnik. Nie dodałeś że trzeba usunąć META-INF bo inaczej zamiast napisu będziesz miał dziwny tekst.A żeby zmienić nazwy achievemnetów są pliki w folderze lang.

Opublikowano

Do zwykłych graczy, typowych "zjadaczy chleba" nie będzie to ani potrzebne ani przydatne. Ale jest to potrzebne użytkownikom którzy tworzą modyfikacje do minecrafta.

911001425911918417398.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...