Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Orzi:3 vs TeNzHasztagiem


Orzi:3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczęście to jest motyw , którego poszukuje

Gdzies na drodze zycia ono się znajduje

Ja go szukam ciagle , każdy dzień i noc

Staram się myslec , o nim jak o swoim ideale

Kiedys to znajde , i stane na swoim

To mi się należy , nigdy nie zgrzeszyłem

Za dużo wspomnień , o nim przeoczyłem

Teraz to znalazłem , nie puszcze go więcej

Zostanie przy mnie , modle się w podzięce

Modły wysłuchane , otrzymałem najważniejsza rzecz #dziewczyne

Nie opuszczę jej , trwac będę przy niej , szczęściem ja obdarzę

Zagram piesn miłosna , na szczęścia gitarze

Szczesciem moim ona , cud z niej dziewczyna

Gdy na mnie spogląda , rozpływam się w malinach

Teraz na sam koniec , powiem jedno słowo

Szczęście trzeba znaleźć bo nie kupisz za złoto .

Opublikowano

Sory, nie miałem czasu, a jak już miałem chwilę to nie miałem pomysłu na tekst. Nie zamykać, dzisiaj coś wstawię 

 

 

Pech czy szczęście, gram o pierwsze miejsce,
Zdobywam częściej i nie mówię, że nie chcę.
Bo jestem najpewniej, łasy na zwycięstwo, 
Nie zagłosują na mnie? Kurwa, kurestwo.
Rap gra, bez farta, szczęście mi pomoże,
Sprawdzaj, bo walka, jest moim żywiołem.
Klamka, zapadła, ja całą pule biorę,
Nagła, załamka, szczęście Twoim wrogiem.
Biorę je do siebie, na smyczy trzymać będę,
Nie puszczę nigdy, każdy chciałby chętnie.
Zdobyć je dla siebie, ja już go nie oddam,
Może mi się poszczęści, lepiej wyjdzie zwrotka.
Lepiej już się poddaj, mam szczęśliwe punche,
Ty dzisiaj masz pecha, a pechowcami gardzę.
W mojej walce się liczy, tylko pierdolony atak,
Na front wystawiam Jokera, # zwycięska karta.
Opublikowano

Oddaję głos na "TenZHasztagiem".

 

Pierwszy tekst nie przypadł mi do gustu. Wersy są dość krótkie, a całość trochę przypomina mi tekst do utworu Disco Polo.

"#" masz naprawdę dobre flow, a twój styl pisania kojarzy mi się z Młodym M. 

fso.png

Opublikowano

# zdecydowanie.
@up skad wiesz jakie on ma flow? ja pierdole, jak nie wiesz co to flow to sie nie wypowiadaj! btw. mlody m to pizda i nie wiem gdzie tu hasz go przypomina? teksty ma nawet sensowniejsze od tego typa...

 

// ogar, każdy ma prawo do napisania własnego zdania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...