Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was. Mam problem z dungiem Nuvice Shrine, tego od 35lvla. Jak wiadomo jest on bugniety. Kiedys jak gralem udawalo mi sie go normalnie przechodzic, teraz za kazdym razem gdy chce przejsc przez pierwsza brame po zabiciu pajaka zostaje wyrzucony z gry kompletnie. Zalaczony mam jedynie skill hack + non agro. Net 2mb/s. Nie mam pojecia co z tym zrobic. Probowalem minimalizowac etc. bo i takie porady byly no ale teraz juz nic nie pomaga.

Opublikowano

Witam Was. Mam problem z dungiem Nuvice Shrine, tego od 35lvla. Jak wiadomo jest on bugniety. Kiedys jak gralem udawalo mi sie go normalnie przechodzic, teraz za kazdym razem gdy chce przejsc przez pierwsza brame po zabiciu pajaka zostaje wyrzucony z gry kompletnie. Zalaczony mam jedynie skill hack + non agro. Net 2mb/s. Nie mam pojecia co z tym zrobic. Probowalem minimalizowac etc. bo i takie porady byly no ale teraz juz nic nie pomaga.

 

to jest prawdopodbnie wina hackow bo to samo mam na tym 35 jak zarowno na tym w crespo :/ czasami mi zadziala z hackami a czasami nie :/, chyba gm musial cos zrobic

Opublikowano

ja w dungu na 34 lvl mialem włączone wszystkie hacki i przechodzilem calego w innych dungach tez nie ma crasha no moze tylko w Crespo czasem sie zdaza

Opublikowano

Powiedzcie czy korzystacie z global upacked czy z dekaron.exe (oczywiście podczas uruchamiania DK przez rexign)

16435562.jpg
Opublikowano

Powiedzcie czy korzystacie z global upacked czy z dekaron.exe (oczywiście podczas uruchamiania DK przez rexign)

 

global upacked i tak kozzystamy xD z rexign

Opublikowano

Przez dekaron.exe wszystko mi działa, tzn. hacki. Ale wtedy wywala mnie z tego dunga cały czas. Przez unpacked chcę wejść to pisze, że zła wersja clienta... Mam najnowszego, z tematu na tym forum.

 

edit: teraz już wszystko działało, próbowałem i przez .exe, i przez unpacked. I tu, i tu wywala mnie z gry. ;X

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...