Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadające fpsy w MC!


MRofAmerica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jakiś czas temu zakupiłem Minecrafta z oficjalnej strony, i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, iż po wejściu na dowolne serwery multiplayer fpsy potrafią spaść nawet do 4. Podczas gry w trybie sningleplayer nie spadają poniżej 30 i przeważnie utrzymują się w granicach 60-220. Optifine nie pomógł, tak samo zwiększanie priorytetu, a wszystkie nie potrzebne aplikacje (skype, gg, itp.) są zamknięte.
 
Mój sprzęt:
karta graficzna: jedna to: ATI Mobility Radeon HD 3400 series, a druga: ATI Radeon hd 3200 graphics
Pamięć na karcie graficznej: 4GB
Ram: 4 GB
Procek: 2.00 GHZ
System: Windows 7 32 bit
 
Wszystkie ustawienia graficzne mam na najniższe.
 

 

Z góry dzięki za pomoc.
Opublikowano

A jakie masz łącze internetowe? Wszytko wskazuje na to że masz po prostu za wolne, lub czymś przyblokowane (masa komunikatorów, jakaś muzyka z youtuba)

Opublikowano

A jakie masz łącze internetowe? Wszytko wskazuje na to że masz po prostu za wolne, lub czymś przyblokowane (masa komunikatorów, jakaś muzyka z youtuba)

 

gagagagahahahahahahhaahhaahh co maja wspolnego fsy z internetem ? xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...