Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stygmat zniknął po zrobieniu questa


Yuna456

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Robiłam przed chwilą misję "Odłamek Ciemności", gdzie po otworzeniu skrzyni (lub trochę później) miałam dodać ten kamyk od stygmatu. Wszystko ładnie i pięknie, dopóki nie wróciłam podajże do Sanctum i.. Stygmat przepadł. 

Moje pytanie : Czy coś zawiniłam, czy po prostu tak jest?

 

A to zdjęcie.. : 

3d6j.jpg

 

Screeny dodawaj jako Obrazek, a nie link wychodzący z forum.

Xanan

Opublikowano

Rozumiem, że pytasz o stigmę (stygmat), który dostaje się w trakcie robienia pierwszego questa na stigma sloty? Ten, którego masz włożyć, dostajesz nowy skill = używasz na przeciwniku po czym kończysz questa i wychodzisz z lokacji?

 

Jeśli tak to nie martw się. Jest to stigma na chwilę w celu pokazania jak wygląda ten system. Znika automatycznie po wyjściu z lokacji i od tej chwili możesz normalnie wkładać zwykłe stigmy, które kupujesz od innych graczy na brokerze lub od NPCa.

Opublikowano

Ok, rozumiem już :) Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia. 

 

Zamykam na prośbę autorki.

Xanan

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...