Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyspa Ocelota sezon 2 - (Kwadratowa Masakra) Island survival! 1.7.2/4


kazama123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

* WYSPA OCELOTA *

 

Wyspa ocelota to serwer bazujący na Kwadratowej Masakrze.

W drugim sezonie, gracze zapisani na WL (White List) - Muszą przetrwać na

wyspie. Ich zadaniem jest rozbudowywanie jej. Budowanie nowych budynków,

domków, farm, kopalni itp.

 

Istotną rzeczą jest współpraca, dzięki której, gracze będą mogli razem powiększać wyspę i dobrze się bawić.

 

Mamy jeszcze bardzo dużo miejsc wolnych, także na co czekasz?

Jeśli jesteś chętny, napisz do mnie na Skype i odpowiedz na poniższe pytania!

 

Skype - szczypi0or

Pytania:

1. Nick?

2. Premium?
3. Wiek?

4. Dlaczego Ty?

5. Jak często możesz grać?

6. Będziesz nagrywał?

http://www.youtube.com/watch?v=g8U6jRL9hdc&list=UU0LeycxS_vTesKBb9Gw3r-Q
Opublikowano

1. Nick : NITR0XX

2. Premium : Nie posiadam.
3. Wiek : 12

4. Dlaczego Ty : Nie griefuję, nie wyzywam, jestem porządnym ogarniętym graczem.

5. Jak często możesz grać : Ogółem po 3-4h dziennie, piątki i soboty dłużej :)

6. Będziesz nagrywał : Niestety nie ;/

258241432985440392180.png

Opublikowano

1. Nick? MrSpoks

2. Premium? Nie
3. Wiek? 13

4. Dlaczego Ty? Bo lubie serwery typu Kwadratowa Masakra - Jestem ogarnięty

5. Jak często możesz grać? 2-3 godziny

6. Będziesz nagrywał? Możliwe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...