Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCOV || Sv+Frakcje || MASZYNA 16GB || AUTORSKIE GILDIE || ADMINISTRACJA +16 || ZAPRASZAM


Marqu3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cot.gif

 

i46h.gif

 

 

» Adres IP:  mcov.pl

» TYP: Wojny-Gildii

» Sloty: 165

» ENGLISH: 1.7.2/1.7.4

» PREMIUM: No-Premium

 

 



fyt.gif

 

Własciciel : ccpd , Rizuryan

 

Admini : burges2 , DJ_Hydrant , Filzinski

 

Mod : michal12tpl



____________________

 

Posiadamy doświadczoną i pełnoletnią ekipę ktora Zna sie na swojej Pracy i dazy SWOJĄ Praça do stworzenia Stabilnego i długotrwałego Serwera. Dzien startow Serwera Jak i noc bedzie przez administrację monitorowana czyli naprawianie Błędów o ile sie pojawią i sprawdzanie graczy.

 


owbo.gif

 

Dropy znajdują sie pod komendą /stone


 

Itemy na gildie znajdziesz pod komendą /itemy

 

 

 

 

ZAPRASZAMY

 

 

Prezentacja jest wykonana na szybko :)

Opublikowano

Wbijam z ekipą nick SkyWay :)


Wtf pisze mi że mam maksymalną ilość kont w bazie danych co z tym zrobić ?

                      ♠° SkyWaY °♠

 

Dawaj Plusa Nie bądz BuFu +

Opublikowano

Mój nick konta to SkyWay

@Up wszystko działa gites. Wbijamy na serwer i siejemy rozpierdol xD

 

Odrazu widać że ogarnięta administracja, interesuje się graczami i pomaga :)

                      ♠° SkyWaY °♠

 

Dawaj Plusa Nie bądz BuFu +

Opublikowano

Serwer na serio dobry :)

Problem z rejestracją chyba naprawiony bo wbijam i rejestruje się :)

 

Serdecznie polecam serwer do gry w grupie.

Wojny gildii itp.

Na serio ciekawe :)

 

Pozdrawiam i zapraszam.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Szkoda że nie ma tsa ale serwer jest megaa :D

                      ♠° SkyWaY °♠

 

Dawaj Plusa Nie bądz BuFu +

Opublikowano

Serwer gówniany, administracja dzieci + ZAJEBALI DROP Z XCRAFTERS! + GILDIE NIE SĄ AUTORSKIE, TO GILDIE DIGITALIXA.

Ryj masz gówniany nie chcesz to nie graj, zrób swój lepszy będziesz sobie sam grał może mama z tatą wejdą raz na jakiś czas :)

                      ♠° SkyWaY °♠

 

Dawaj Plusa Nie bądz BuFu +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...