Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sniper Elite V2 - błąd przy uruchomieniu gry


lid3r8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z grą Sniper Elite V2. Gdy odpalam grę wywala mi błąd i pisze "Failed to initialise D3D11"

 

Nie wiem o co chodzi :( 

próbowałem zrobić tak jak z tego tematu :http://www.mpcforum.pl/topic/874105-problem-sniper-elite-v2-failed-to-initialise-d3d11/?p=6495241

 

ale po pierwsze nie znam dobrze anglika a translator nie tłumaczy poprawnie , ale jak chociażby chciałem wejść w te ścieżki co tam są to nie mam ich na swoim komputerze :( co robić ? prosze o pomoc ,

 

Oczywiście ++ i 5 :) 

Opublikowano

Jeśli nie możesz wejść w podaną ścieżkę, to pewnie masz ukryty ten folder.

Wejdź w Mój Komputer i w wyszukiwanie w prawym górnym rogu wpisz SniperV2

Usuń plik Settings (lub coś w ten deseń, nie mam Snipera więc nie wiem jak ten plik się dokładnie nazywa, jest to któryś plik tekstowy), ale nie zapomnij zrobić jego kopii zapasowej.

Jeśli po jego usunięciu błąd nadal będzie występował, to wtedy wklej kopię tego pliku do tej lokalizacji, otwórz go i w linijce, w której pisze Computer Shader = 1 zmień jedynkę na 0

Zapisz plik i uruchom grę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...