Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ekipa na świat 83 (bez farmienia)


- BANED -

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Składam właśnie ekipę na świat 83, który startuje 25 marca :)

 

Dlatego kto byłby chętny do wspólnej gry, niech złoży swoją kandydaturę w tym temacie :)

 

Twórcy plemienia posiadają całkiem spore doświadczenie i takowego oczekujemy od chętnych do dołączenia. Wymagamy znajomości pojęć klin, synchro, kontra, oraz umiejętności ich wykonywania. Mile widziane są także jakieś linki twstats z osiągnięciami na innych światach.

 

Ustawienia:

 

Świat 83 

Styl 3.0
Warunek zwycięstwa: zdobycie przez plemię 70% aktywnych (czyli mających właściciela) wiosek.
 
Prędkość: 2
Prędkość jednostek: 0,5
Nowe funkcje Premium: nie
Flagi: nie
Morale: brak
Ochrona początkowa: 3 dni
Ochrona na podstawie wielkości 1:20: 30 dni
Rycerz: tak, bez przedmiotów
Łucznicy: tak
Technologia: prosta (zbadane/niezbadane)
Fake limit: 1%
Zwiad: jeżeli przetrwa wystarczająco dużo zwiadowców, można odkryć także budynki, surowce oraz jednostki poza wioską 
Kościół: nie
Komendy: milisekundy, odstęp 100ms
Rozwój wiosek barbarzyńskich: do 1000
Wioski bonusowe: nie
Wybór kierunku: tak
Noc: od północy do ósmej
Szlachta: monety
Limit członków plemienia: 60, do rankingu liczy się pierwsza czterdziestka
Wsparcie wojskowe: tylko w obrębie plemienia
Handel: tylko oferty 1:1
Chłopi: tak
Zastępstwo: zostanie włączone w piątym dniu gry 

Farmienie: brak (wojska nie rabują surowców z atakowanych wiosek)

 

 

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania :)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ja,ja,ja chce, wreszcie dali świat bez farmienia i każdy ma równe szansę, i oczywiście speed 2 to lubie. Będę miał nick woldemor

Pamiętam co się działo na NewTribals :) Przykro mi, ale muszę odmówić :)

Opublikowano

Podepne sie pod temat, ja za to szukam kogos kto wlasnie wytlumaczy mechanizm tej gry, w plemiona nie gralem jedynie w ogame. Chetnych zapraszam na priv lub tutaj

Opublikowano

Z chęcią zagram. Świat bez farmy to coś dla mnie :)

 

Mój nick w grze: MaQiu

Email: Na Priv :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...