Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile będę miał FPS na tym komputerze?


YisarloMesiaf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile twoja mama oszczędzała , żeby Ci to kupić?

 

 

A fps to około 300-500 :)

 

Kupuję na raty, kasy brak, szef z kasą robi problemy. PS Ciężko prosić mamę o kasę majac 26 lat

Opublikowano

Komputer to chyba kradziony :O

 

Wizualnie dociągniesz do tych 300, lecz standardowo FPS'y kończą się na 100+.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Komputer to chyba kradziony :O

 

Wizualnie dociągniesz do tych 300, lecz standardowo FPS'y kończą się na 100+.

 

Bez przesady, bez monitora, klawiatury, słuchawek i myszki taki zestaw to ok. 4000 zł, to jeszcze nie jest jakoś bardzo drogo

 

@Dzięki, temat do zamknięcia

Opublikowano

Wiesz, że windows 8 to nie najlepszy wybór? Na 7 wyciągnąłbyś z 50+ FPS, a i system by stabilniej chodził. Rzecz jasna komputer nie składa się tylko z karty graficznej, procesora, pamięci ram i systemu operacyjnego. 64 GB dysk SSD zapewniłby Ci uruchamianie systemu w kilka sekund (SSD są drogie niestety, ale więcej na system niż 64 GB nie trzeba), później kupić Seagate 1TB, jakiegoś z dobrym przesyłem danych. Zasilacz zalecam 600V+ (ponieważ wiadomo jak może skończyć komputer ze słabym zasilaniem) dodatkowo obejrzyj się na forach czy zasilacz, który masz na oku nie jest z "czarnej listy" bo wtedy jak się nazywa seria zasilaczy od Tracera - HellFire :). Płytę główną z chipsetem Z87 najlepiej ASROCK. Pozdrawiam.

 

PS: Nie kupuj obudowy od Tracera, chyba, że chcesz się pociąć.

Co?

Opublikowano

Wiesz, że windows 8 to nie najlepszy wybór? Na 7 wyciągnąłbyś z 50+ FPS, a i system by stabilniej chodził. Rzecz jasna komputer nie składa się tylko z karty graficznej, procesora, pamięci ram i systemu operacyjnego. 64 GB dysk SSD zapewniłby Ci uruchamianie systemu w kilka sekund (SSD są drogie niestety, ale więcej na system niż 64 GB nie trzeba), później kupić Seagate 1TB, jakiegoś z dobrym przesyłem danych. Zasilacz zalecam 600V+ (ponieważ wiadomo jak może skończyć komputer ze słabym zasilaniem) dodatkowo obejrzyj się na forach czy zasilacz, który masz na oku nie jest z "czarnej listy" bo wtedy jak się nazywa seria zasilaczy od Tracera - HellFire :). Płytę główną z chipsetem Z87 najlepiej ASROCK. Pozdrawiam.

 

PS: Nie kupuj obudowy od Tracera, chyba, że chcesz się pociąć.

 

Po pierwsze to przy składaniu pomagał mi RADTOR, Kicław i wakc34 + kilka osób z benchmarku, do tego to nie jest temat od tego. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...