Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Bugu przez który można dać sobie op czy gm


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, Szukam buga który występuje często w serwerach. Bug ten umożliwia nam dawanie sobie op lub gm

Wiec że istnieje takie coś. Podobno dopisuje się jakieś 123 ;p

Pekaiem-Grafika-Grafika-21.png

Opublikowano

Nie słyszałem o takim bugu, możliwe, że ktoś sobie z Ciebie żarty robił :) Ewentualnie tam gdzie się dało tak robić, to mięli jakiś swój plugin/skrypt, który dał taką możliwość, ale ogólnie takiego bugu nie ma

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

o ile admin sam go sobie nie stworzy instalując jakis szit, to nie ma :P

 

Kiedys prawie codziennie debile oferowali "autorski No cheat plus premium", za darmo z gratisowym force-opem :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Kiedyś też tak miałem,masz wersje CHYBA bukkita lub essentials,gdzie można wejść pod nickiem np. ?minecraftblow i masz jego UPRAWIENIA (*) a nie op.

Opublikowano

Ewentualnie. Jeżeli jest ( Źle skonfigurowany plugin ) AuthMe to możesz zalogować się na konto admina zaraz po jego wyjściu z serwera :P i dać sobie gm'a lub op :3

Nie zawsze to działa ale warto spróbować xD

 

Opublikowano

ForceOP, etc.
klient wchodzi na serwer wpisując zapytanie ze składnią odpowiadającą za OP ;)
Działa, jeśli ktoś nie jest zabezpieczony odpowiednim cofingiem

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Zainstaluj sobie jakis szitowy "autorzgi flugin nja gildje" i masz...

 

@up

Takie gunwk jak forceop nigdy nismistnialo i nie bedzie istniec, sa tylkomdziury w gunwnianych pluginach takich jak essentials.

 

 

Zeby nie bylo nic nie mam do ess tylko uwazam ze ma w kij duzo nie potrzebnych funkcji.

Aktualna próba: Postaw serwer mt2 na vps z ubuntu.

Opublikowano

Zainstaluj sobie jakis szitowy "autorzgi flugin nja gildje" i masz...

 

@up

Takie gunwk jak forceop nigdy nismistnialo i nie bedzie istniec, sa tylkomdziury w gunwnianych pluginach takich jak essentials.

 

 

Zeby nie bylo nic nie mam do ess tylko uwazam ze ma w kij duzo nie potrzebnych funkcji.

Mówiąc ForceOP raczej wszyscy w tym temacie mają na myśli dziurawe pluginy, lub te stworzone specjalnie do zdobywania sobie op-a :>

Bo to jest wtedy takim force opem :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...