Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - FishBot jak to z nim jest?


sfsf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć, zastanawiam się na użyciem fish bota ale boje się że moje główne konto dostanie bana ( oczywiście FB używałbym na osobnym koncie z innym e-mailem ) Powie mi ktoś jak to z tym jest ? Z góry dzięki :)
 

Opublikowano

Jak cos to bnuja tobie konto z mailem 

 

Nie przekladaj malzy poprzez handel tylko wyrzucenie na ziemie i to na 3-4 kontach. 1 kontem lowisz przerzucasz na inne konkto pozniej znow na inne i pozniej na glowne

1386175744-U112610.png
Opublikowano

ok działa, ale łowie na nim od 15 min i jeszcze żadnej ryby nie złowiłem... coś jest nie tak?

Opublikowano

ok działa, ale łowie na nim od 15 min i jeszcze żadnej ryby nie złowiłem... coś jest nie tak?

Może źle skonfigurowałeś.

Opublikowano

Tu masz czasy

 

 

+1 ----> 2850
+2 ----> 2800
+3 ----> 2723
+4 ----> 2650
+5 ----> 2650 lub 2900
+6 ----> 2650
+7 ----> 2650
+8 ----> 2600
+9 ----> 2600
+10 ----> 2400-2550
+11 ----> 2400
+12 ----> 2300-2400
+13 ----> 2300
+14 ----> 2200 - 2300
+15 ----> 2100 - 2250
+16 ----> 2000 - 2100
+17 ----> 1900 - 2000
+18 ----> 1800 - 1900
+19 ----> 1700 - 1800
+20 ----> 1500 - 1650

Opublikowano

ok. wpisuję w fishdelay 2850 ( łowię wędką +1) ale i tak muszę wszystko robić samodzielnie cały czas jest komunikat "Czekam na branie..." mimo że wędka nie jest zarzucona

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...