Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Metin2 jest popularny? Czy jednak to nie przeszłość...


urbanski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Od pewnego czasu zastanawiam się, dlaczego Metin2 w ostatnim czasie tak traci na popularności. Na to pytanie znalazłem różne odpowiedzi; przez itemshop, słaba na te czasy grafika, nudne questy, pełno dzieci itd. Zdecydowałem się zapytać Was drodzy forumowicze, co sądzicie o serwerze Metin2, gdzie ItemShop nie gra dużej roli. Mówię tutaj o ItemShopie, w kótrym można jedynie kupić Pierścień Doświadzenia, Rękawicę, Złotą Monetę, rzeczy które nie psują gosopdarki serwera... Wszystkie dopalacze typu zmianki, pelerynki, dłonie przebicia, błogosławieństwa itd. są dostępne w grze. Typ serwera, gdzie bez IS'u możemy zajść również bardzo daleko bez dużo większego nakładu czasu. Na serwerze nie psują się ceny, bo IS nie gra roli. Nie można tam kupić zmianek, wierzchowców, zwojów egzo i innych śmieci psujących satysfakcję z rozrywki i RÓWNOŚĆ wśród graczy. Co sądzicie o tego typu serwerze? Zagralibyście chętnie na takim? Każdą odpowiedź proszę uzasadnić argumentami ;)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...