Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer TS3 nie działa po ściągnięciu blokady IP


JiVen mc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko mam problem ponieważ mam serwer TS3 ze wzgledu na to że podpiąłem pod niego domenę która nie była zarejestrowana z licencją został on zablokowany tydzień męczyłem sie z debilami z ts'a zeby go odblokowali dziś dostałem pozytywna odpowiedz serwer został odblokowany ale zeby nie było zbyt kolorowo to serwer nie chce się odpalić i ja sie pytam jak k.... oni przez samą blokadę IP nie ingerując w pliki mogą tak popsuć serwer ? < to pierwsze pytanie. Teraz gdy odpalam serwer to po komendzie 


 


./ts3server_startscript.sh start  < serwer niby się odpala 


ale jak wpisze już 


 


./ts3server_startscript.sh status < to wywala 


 


Server seems to have died


 


prawdopodobnie (tak mi sie wydaje) to dzieje sie przez licencje ( bo nwm moze odblkowali ip a licencje cofnęli 


)


 


wywalając z plików  licensekey.dat


 


i startując serwer jest git teoretycznie bo po wpisaniu status pisze Server is running a nie Server seems to have died ale chcąc wbić na serwer pisze Failed to connect to server  i nie ważne czy jest ten plik licensekey.dat czy go niema pisze tak samo tylko co innego pisze w konsoli ale na serwer tak czy siak sie nie dostane


 


Dopiszę, że tak na 2-3 dni przed zablokowaniem serwera coś mnie podkusiło i skopiowałem cały folder /home czyli tam gdzie jest serwer ts3 i pytanko jak zreinstalować serwer ? I ile odzyskam z tych plików w sensie kanały, grupy to wszystko wróci czy nie wróci praktycznie nic ?


                                                                                                                      16524693274248111171.png

Opublikowano

Ty próbujesz włączyć ten serwer na plikach czyli bazie z tamtego serwera?
Czy po prostu postawiłeś nowy serwer na nowym IP?
Bo blokuję Ci IP i licencję chyba.

Opublikowano

Ty próbujesz włączyć ten serwer na plikach czyli bazie z tamtego serwera?

Czy po prostu postawiłeś nowy serwer na nowym IP?

Bo blokuję Ci IP i licencję chyba.

(...)

 

 

Uruchom skrypt minimal i wtedy zobacz czy licencji ci nie wygasili

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3


Kontakt:


PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

Opublikowano

Problem rozwiązany, trzeba było przez program YaTQA zmienić ilość slotów na 32 ponieważ było ich 512 a ez licencji serwer sie nie uruchomi z 512 slotami no i licensekey.dat trzeba wywalić 

                                                                                                                      16524693274248111171.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...