Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Umki na Churchill III i japońskie pojazdy


CiachoxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie założyć umiejętności kierowcom Churchilla III? I co powiecie o stronie Japonii? Dobre są czołgi? Jakie czołgi się dobrze sprawują?


 

Opublikowano

All naprawa, przy 100% reset dowódcy na żarówę.

Co do japońców

1-3 ujdą, są jak większość niskich tierów

4-7t shit, brak mobilności, pancerza, nijakie działka

8-10t - nienajgorszy pancerz, dobre lufki, wystarczająca mobilność

Opublikowano

All naprawa, przy 100% reset dowódcy na żarówę.

Co do japońców

1-3 ujdą, są jak większość niskich tierów

4-7t shit, brak mobilności, pancerza, nijakie działka

8-10t - nienajgorszy pancerz, dobre lufki, wystarczająca mobilność

Dlaczego jak widzę twoje opisy, to mi się płakać chce?

 

1-5 nawet nie patrz.

Na T6 dostajesz przyjemny pojazd: mobilność ujdzie, pancerza to to nie ma, camo niezgorsze i fajne działko. Stoisz z tyłu, wspierasz. Jadąc do przodu jest niemal pewne, że zginiesz (silnik i kierowca z przodu)

T7 jest podobny do T6, tylko jest większy, troszkę mobilniejszy, ale ma magazynek 3strzałowy, z reloadem między pociskami 1sec i relaodem magazynka 10sec (można założyć dosyłacz, więć spokojnie poniżej 9sec się zejdzie)

T8 to coś w stylu japońskiego Pershinga. Pancerz taki o, mobilność niezła, ale dupy nie urywa, ale działo fajne oraz camo dobre.

T9 to znowu coś jak Patton. Działo porównywalne, ale lepsza pene i celność, dosyć dobra mobilność, dobre camo i pancerz... No, prawie jego brak. Ale od mania pancerza są TD i HT.

T10 jest moim zdaniem lekko OP. Czemu? BO: Ma bardzo dobre działo z reloadem poniżej 7sec przy 400 średnim dmg. Dobra mobilność i 20km/t. Dobre camo i niska sylwetka. Tylko ten brak pancerza... :/

 

A co do perek na Chll III to All naprawa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...